2:2
1:1
0:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC ČPP OSTRAVA 7:4p
5. Štěpán Kouřil, 8. Marek Šauer, 14. Michal Konrád, 15. Marek Šauer, 24. Jiří Suchomel, 34. Jiří Suchomel, 57. Jiří Suchomel - 37. Daniel Chatrný, 39. Adam Mikoláš, 46. Šimon Soukup, 66. Matěj Sedláček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniel Hampl 22 - Patrik Antoniazi 22; po třetinách: 4:0, 2:2, 1:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí: "Co k tomu říct, od začátku jsme nebyli hlavami v zápase a nadšeně, výborně hrající domácí toho náležitě využili. Na druhou stranu klobouk dolů před klukama, že se vrátili do zápasu a v prodloužení zápas otočili v náš prospěch. Čeká nás spoustu práce, než začne liga. Děkuji soupeři za skvělý zápas a výborným divákům za atmosféru."
65:00
Komentář trenéra domácích: "O mnoho lepší vstup do zápasu oproti včerejšku nás po první třetině vystřelil do vedení a vyrovnal skóre série, což jsme nutně potřebovali. Následně se utkání neslo ve velice vyrovnaném duchu, které nakonec v prodloužení přetavil do výhry a výsledného postupu soupeř. Děkuji všem borcům za celou kvalifikační část, fanouškům taktéž za obrovskou podporu a soupeři gratuluji k postupu. Sezóna nekončí, právě naopak."
65:14
65:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Lukáš Pobořil (7:4).
65:14
Standartka z rohu přímo na hokejku a dobré zakončení. Je hotovo.
65:09
Dvě slibné střely domácích končí pouze na těle brankáře hostů.
64:32
Domácí brání tvrdošíjně.
63:38
Ostrava v prodloužení zatím jasně vede na držení míčku.
62:54
Kouřil trefuje ze slibné pozice kousek mimo přední tyč.
62:13
Hosté jsou zatím v prodloužení aktivnější.
61:43
Gulls měli možnost zahrát si v pásmu, ale nešťastne o míček přišli.
61:12
Jedovatá střela ostravského útočníka končí mimo hřiště.
60:12
Ostrava začíná rozvážnou rozehrávkou na balónku.
60:00
60:00
Nyní následuje 10 minut prodloužení, kdy ten kdo vstřelí první branku vyhrál.
60:00
59:54
Karpíšek po vzoru Bonucciho zachraňuje brilantním odebráním míčku u mantinelu.
59:39
Blok odvrací další střelu hostů.
59:02
Ostrava v držení kulatého předmětu.
58:27
Domácí hrají převážně na půlce soupeře a hosté vyrážejí do rychlích protiútoků.
56:40
Domácí jsou tím pádem ypět ve hře o zvrácení nepříznivého vývoje.
56:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel z trestného střílení (7:3).
56:25
I napodruhé Suchomel chladnokrevně proměnil.
56:24
Šikovně a šibalsky to teď provedl Synek a je z toho nájezd pro domácí.
55:32
Hostům se daří převážně kontrolovat hru a zatím nedovolili domácím dostat se do souvislejšího tlaku.
55:05
Domácí potřebují alespoň jednu další branku a neinkasovat, aby se hrálo prodloužení.
54:11
Tutovkou teď pohrdl domácí útočník.
52:56
Konrád zakončoval hezkou šanci domácích backhandem mimo, škoda pro domácí.
52:21
Dokládal hasí blokem svoji minelu.
50:41
Gulls pod tlakem přesilovky hostů, ale zatím brání znamenitě.
49:13
Vyloučen hráč Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:25
Chvilkový segment hry nahoru-dolů.
48:09
Domácí se nyní na nějakou chvíli usídlili v útočném pásmu a točí hosty.
46:39
Hosté jsou aktuálně aktivnějším týmem.
45:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Mikoláš (6:3).
45:20
Dobrá sehrávka na mantinel končí střelou, která míří přesně mezi nohy domácícho brankáře. Za tohoto stavu postupuje ostravský celek.
44:45
Obrana domácích zatím drží, ale Ostrava takzvaně buší na dveře.
43:53
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
43:43
V rychlém sledu teď domácí Hampl dvakrát podržel.
43:18
Gulls vyrovnávají znovu obraz hry.
42:33
Ostrava se nyní ale usídlila na delší chvíli v obranném pásmu domácích.
42:14
Standartka ze středu pro hosty. Opět pouze do bloku.
41:23
Atmosféru dotváří i výborní domácí fanoušci.
40:21
Tempo pořád nepolevuje. Hraje se zostra na obou stranách.
40:00
40:00
38:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Šimon Soukup (6:2).
38:31
Sehraná přihrávka do brankoviště našla svého adresáta a ten se v zakončení nemýlil. Druhý gól probral fanoušky hostů, ještě se bude na co dívat.
38:23
Hampl podržel dobrým zákrokem domácí celek.
37:35
Hosté přiostřili a hra se opticky vyrovnala.
36:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (6:1).
36:17
Střelou ze středu a relativní blízkosti Ostrava dává dnes svůj první gól.
35:50
Jedovatá standartka hostů konči střelou do bloku.
35:01
Gullivery zachránila před malou chvíli tyč. Poté se ovšem dostali do několika slibných příležitostí, bohužel pro ně je neproměnili.
33:35
33:35
Suchomel bez mrknutí oka proměňuje trestné střílení.
33:09
Ostrava po delší době na nějakou chvíli na míčku.
32:11
Pěknou akci domácích zhatil brankář hostů dobrým zákrokem.
30:23
Nához hostů na osamoceného útočníka skončil zákrokem Hampla, který vyrazil nebezbečnou střelu z voleje.
29:50
Dobrá rozehrávka domácích končí střelou Suchomela nad.
28:27
Fanta předvedl luxusní technickou finesu na pravém křídle. Gólmana hostí, ale nepřekonal.
26:12
Synek dorážel ze vzduchu, ale míček jen proskotačil po brankové čáře a další branka zatím nepadla.
25:32
Kouřil mířil na bližší "víko", ale brankář hostí byl pozorný a šanci zlikvidoval.
23:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Aleš Fanta (5:0).
23:55
Zameteno do prázdné.
22:34
Domácí zatím bráni velmi zodpovědně a nese to své ovoce. Ostrava zatím nenašla recept na to, jak je překonat.
20:43
Dobrým blokem domácí zastavili rozjetou akci hostí.
20:00
20:00
Pro fanoušky kvalitního fotbalu: Liverpool - Manchester City 2:2.
20:00
Pro fanoušky kvalitního florbalu: Dojděte se podívat na halu VUT v Brně ještě stihnete aspoň jednu třetinu.
20:00
19:32
Gulls dohrávají třetinu na půlce hostů. Kouřil střelou ze středu trefuje pouze tyč.
18:43
Novotný vybruslil ze situace pohlednou piruletkou a našel přesnou přihrávkou svého parťáka v obraně.
17:09
Brejk hostů skončil blokem z repertoáru domácího obránce.
15:52
Hra se nzní odehrává prakticky jen na půlce hostí.
14:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Šauer, asistoval Patrik Synek (4:0).
14:06
Ostrava vypadá, že tak úplně nechytila první třetinu. Dokreslující glosou může být citace hostujícího fanouška: "To ste sem přijeli na výlet nebo co?"
13:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Martin Karpíšek (3:0).
13:34
Lišácky zahraná standartka z hokejek domácích zvyšuje brankový rozíl na 3 góly.
11:18
Domácí nyní více na míčku.
09:21
Domácí přestáli minutovou výhodu hostů v šesti a zatím v bránění oslabení excelují.
08:51
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
07:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Šauer, asistoval Radek Novotný (2:0).
07:34
Novotný našel Šauera na středu a ten se prosmýkl kolem obránce Ostravy a střelou na zadní tyč zvyšuje na rozdíl dvou branek.
06:10
Gulliveři vypadají velmi odhodlaně, ale hosté čekají na jejich chyby a nechtějí jim dát nic zadarmo.
05:02
Domácí jsou teď na koni a už stihli pohrdnout několika dobrými střeleckými příležitostmi.
04:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (1:0).
04:13
Kouřil po dobře sehrané akci vyběhl na střed a našel volné místo na vzdálenější tyči.
03:43
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
02:43
Dokládal z úhlu pouze do brankáře hostů.
02:09
Gulls zatím více na balónku.
01:21
Domácí v první šanci, ale pouze do bloku.
00:23
Hosté zahrozili jako první, ovšem střela z mantinelu šla mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Martin Sedláček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Martin Karpíšek, Alex Dokládal, Ondřej Kos, Michal Konrád, Štěpán Kouřil
00:00
Vážení čtenáři, dovolte mi Vás přivítat na odvetném utkání vyřazovací části CE soutěže juniorů. Dnes se stejně jako ve včerejším prvním kláním představí domací celek Sokol Brno I EMKOCase Gullivers proti vyzyvatelům z FBC ČPP OSTRAVA.