0:4
- : -
FBS Olomouc

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBS Olomouc 3:12
6. Vojtěch Šimík, 13. Petr Káňa, 23. Petr Káňa - 3. Jan Kratochvil, 4. Vladimír Blažek, 16. Jan Kratochvil, 16. Ondřej Borik, 17. Daniel Tichý, 24. Lukáš Homola, 31. Tomáš Hruška, 32. Ondřej Borik, 43. Martin Czyž, 44. Ondřej Borik, 53. Lukáš Homola, 59. Karel Skupník; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kutěj 28, Marek Rusev 11 - Dominik Hrabě 55; po třetinách: 2:5, 1:3, 0:4;
Komentář domácích Polách Zdeněk (Trenér):
No, smekám před výkonem našeho týmu, tedy spíš toho co z něj bylo. Zranění, nemoce, nařízení...věděli jsme, že to bude ještě těžší než obvykle...kluci to zvládli ale je jasné, že na soupeře jsme neměli. Gratulujeme soupeři a přejeme pěknou cestu do tohoto krásného města...
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Tak dneska to z naší strany nebylo zdaleka ideální, ale tři body vezeme na Hanou. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 24:15
60:00
58:40
Frenštát už má čím dál tím míň akcí za to Olomouc jich má víc a víc
58:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Karel Skupník, asistoval #7 Tomáš Hruška (3:12).
53:34
Vojtěch Syrovátka si během hry natáhl sval a už zjevně nebude pokračovat v zápase
53:33
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
52:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Lukáš Homola bez asistence (3:11).
51:38
Michal Karban právě dostal flórbalkou do rozkroku, bohužel si bude muset pár minut odpočinout než zas půjde hrát
48:20
Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
44:25
Vyloučen hráč #35 Martin Ondryáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
43:09
Desátý gól je už tam, jenom škoda, že Frenštát vypadá jako by to už definitivně vzdali
43:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #8 Vladimír Blažek (3:10).
42:15
Olomouci chybí už jenom jedna branka k 10 gólu
42:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Martin Czyž, asistoval #29 Šimon Borik (3:9).
41:00
Olomoucká branka se po Frenštátské střele vybulila, ale škoda, že nepadl gól, protože to pro Frenštát vypadalo nadějně
33:40
Martin Ondrýáš si dokázal položit gólmana, ale sjelo mu to z čepele a nezakončil do prázdné branky
33:00
Frenštát začíná dělat víc a víc chyb a Olomouc je začíná využívat
32:30
Hráčům stále pořád skáče míček.
31:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #53 Ondřej Souček (3:8).
30:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Tomáš Hruška, asistoval #29 Šimon Borik (3:7).
30:18
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Rusev družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
29:18
Frenštát teď zachránila tyčka
28:23
Gólmanovi Kutějovi to právě poskakovalo před bránou, ale vychytal to.
24:30
David Svobod a Jakub Novotný předvedli nádhernou akci, ale bohužel neproměnili
23:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Lukáš Homola, asistoval #8 Vladimír Blažek (3:6).
22:52
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #81 Vojtěch Šimík (3:5).
17:23
Vyloučen hráč #41 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
16:07
Za 46 sekund dva góly, to se jenom tak nevidí
16:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #7 Tomáš Hruška (2:5).
15:44
Oba góly padly ze stejného místa
15:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #84 Lukáš Homola (2:4).
15:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Jan Kratochvil, asistoval #91 Adam Klimeš (2:3).