1:0
1:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 3:7
4. Nikola Trnková, 27. Tereza Kruberová, 41. Nikola Trnková - 8. Veronika Štajnerová, 8. Kateřina Strnadová, 13. Anna - Marie Divišová, 31. Veronika Štajnerová, 34. Dominika Vatahová, 36. Anna - Marie Divišová, 43. Tereza Šípková; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Lucie Zelená 5, Štěpánka Rohlíčková 17 - Karolína Červová 14; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:4;
45:00
Počet střel ve třetí třetině 7:11, celkově 17:29 pro Bohemku.
45:00
Komentář trenérky hostů D.Steinbachové: Začátek zápasu z naší strany hodně vlažný, dvě třetiny jsme nepředváděly naší hru. Ve třetí třetině jsme se konečně probraly a začaly hrát florbal, což se projevilo na výsledku. Soupeři děkujeme za férové utkání.
45:00
44:49
Komentář trenéra domácích Doubek: Florbalový zápas plný neproměněných akcí z obou stran. Oba týmy si v improvizovaných sestavách asi docela hezky zahrály. Postoupil ten tým co své šance proměňoval lépe.Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům.
44:40
Domácí Kisugite se pěkně dostala až do zakončení, které ale bylo příliš slabé.
43:46
Domácí Kratochvílová pěknou střelou vyzkoušela pozornost Cervové.
43:00
Nejdříve Trnková a po ní Nigrinová se snažily se skóre něco udělat, hostující obrana vydržela.
42:18
Dorážka Šípkové končí gólem.
42:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tereza Šípková, asistoval Dominika Vatahová (3:7).
40:52
Pěkná akce domácích končí gólem. Nigrinová se vymotala od mantinelu, nahrála na úplně volnou Reischlovou, která ještě gólmanku neprostřelila, ale Trnková již měla před prázdnou brankou snadnou práci.
40:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Trnková, asistoval Eliška Reischlová (3:6).
40:15
Bohemka chtěla hrát až do kuchyně, Rohlíčková si ale přihrávku před prázdnou pohlídala. Vzápětí šance domácích.
39:53
Domácí Skalická ze středu hodně vedle branky.
37:35
Utkání se nám teď trochu rozháralo, takové hurá sem, hurá tam.
35:28
Divišová se s tím nepárala a prostřelila přízemní střelou vše.
35:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Tereza Havlová (2:6).
35:03
Hostující Vaníčková trestuhodně míjí odkrytou branku.
33:42
A z protiútoku dává krásný gól Vatahová.
33:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová bez asistence (2:5).
33:34
Reischlová na Nigrinovou, ta před prázdnou na Trnkovou, která už byla moc blízko branky a dává vedle.
32:27
Šance Bohemky se množí, zatím ale stále skóre drží na 2:4.
30:34
Bohemka do této třetiny šlápla trochu víc, domácí měly dvakrát štěstí.
30:11
Smolný začátek třetiny pro domácí, plachťáček na přední nachytal Rohlíčkovou.
30:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Kateřina Fousová (2:4).
30:00
30:00
Počet střel ve drihé třetině 5:10 pro hostující tým.
30:00
29:38
Pomalu se chýlí třetina do konce a výsledek pořád pro domácí hodně nadějný.
27:15
Teď zas trma vrma před brankou domácích, ale bez kýženého efektu.
26:01
Trma vrma, pošli to před kasu, já to tam domlátím! Asi tak nějak...
26:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Kruberová, asistoval Anna Bogdanová (2:3).
25:42
Nához Bohemky si málem Rohlíčková srazila do vlastní branky.
24:13
Střela zdálky z poloviny hřiště zasvištěla těsně vedle branky domácích.
22:10
Domácí hráčky vyrovnaly hru a minimálně na šance je to nyní na obě strany stejné.
21:51
Po zisku před brankou Bohemky trefuje Trnková tyčku!
20:20
Domácí Trnková sama před gólmankou, bohužel jen do pupíku.
19:12
Spousta šancí Bohemky, domácí odolaly.
17:12
Domácí Dlouhá bránila soupeřku, aby nepřepadla přes mantinel, až jsou z toho dvě minuty.
17:11
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
16:59
Domácí Dobisíková se vymotala před branku, ale její přízemní střela končí 5cm mimo branku!
15:39
Gólmanka Rohlíčková si hned v první minutě po vystřídání připisuje fantastický zákrok!
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpánka Rohlíčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
15:00
15:00
Střely v první třetině 5:8 pro hostující hráčky.
15:00
13:24
Skvělý návrat domácí Kučerové zabránil jistému gólu.
12:58
Hostující Divišová to tam pěkně ze středu pověsila, gólmanka jen promáchla vzduchem.
12:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Dominika Vatahová (1:3).
12:18
Hostující Vaníčková jen o centimetry přestřelila branku domácích.
10:06
V prvních deseti minutách byla k vidění poměrně vyrovnaná hra.
08:40
Pěkná akce domácích končí střelou Reischlové do připravené gólmanky hostí.
08:00
Špatná rozehdrávka domácích na půlce a je to 2:1 pro Bohemku.
07:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:2).
07:17
Domácí hráčky si špatně rozebraly soupeřky a ty trestají pěknou střelou do vzdálenějšího rohu branky.
07:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Lucie Hernandezová (1:1).
05:51
Sekérečka za dva zlatý a je tu první přesilovka domácích,
05:50
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
04:56
Bohemka teď zamkla domácí na jejich polovině, střely ale zatím končí na blocích.
03:58
Bohemka se pomalu dostává do zápasu, na začátku utkání byly holky ještě v metru.
03:05
A je tu první branka utkání! Po křižné přihrávce Reischlové se trochu se štěstím trefuje poprvé v novém působišti Trnková
03:04
01:30
V první minutě zápasu jsou aktivněší domácí hráčky, bez většího efektu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Veronika Štajnerová, Veronika Mandíková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Lucie Zelená; hráči v poli: Adéla Dlouhá, Eliška Reischlová, Anežka Dobisíková, Aneta Nigrinová, Nikola Trnková