3:2
1:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Florbal Chomutov B U21 7:8
8. Aleš Linka, 18. Michal Fürstl, 18. Michal Fürstl, 24. Jiří Turek, 25. Michael Tesárek, 28. Michal Fürstl, 53. Michal Fürstl - 9. Martin Peksa, 10. Marek Macura, 14. Martin Meyer, 27. Filip Samuel Dušek, 39. Ondřej Suchý, 42. Martin Meyer, 50. Petr Švehla, 51. Martin Peksa; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Václav Frajt 13 - Jiří Procházka 14; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Florbal Chomutov B U21 Martina Severy: Opět jsme nezvládli naši roli v utkání. Absolutní dominance na míčku, bohužel velká laxnost do obranné fáze. Jsem spokojen s disciplínou našeho mužstva. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:59
1.část komentáře trenéra domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET Jiřího Lindnera: Dnes jsme po většinu času předváděli výkon hodný divize, vypadá to, že se do toho začínáme opět dostávat :-) Ve vyrovnaném zápase dnes bohužel bere body Chomutov.
59:59
2.část komentáře trenéra domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET Jiřího Lindnera: Víme na čem pracovat a do příště se určitě polepšíme. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu domů. Pořadatelé podali opět skvělý výkon. Nesmím zapomenout ani na náš kotel, který byl po dlouhé době opravu slyšet. Díky čau.
59:44
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za držení.
58:54
Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
52:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Fürstl, asistoval Milan Čížek (7:8).
50:39
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Filip Samuel Dušek (6:8).
49:41
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kučera (6:7).
41:28
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Meyer, asistoval Petr Švehla (6:6).
40:00
40:00
39:10
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:21
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Ondřej Suchý bez asistence (6:5).
36:49
Vyloučen hráč Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování.
36:49
Vyloučen hráč Michael Tesárek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za špatné střídání.
32:08
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
27:42
26:45
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Marek Macura (5:4).
24:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michael Tesárek bez asistence (5:3).
23:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Jiří Turek, asistoval Tomáš Princ (4:3).
20:00
20:00
17:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Fürstl, asistoval Aleš Linka (3:3).
17:20
13:02
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Meyer, asistoval Marek Nekuda (1:3).
09:37
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura bez asistence (1:2).
08:24
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Martin Meyer (1:1).
07:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Michal Fürstl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Michal Marek, Matyáš Müller, Daniel Kučera, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Fürstl, Martin Čonka, Aleš Linka, Pavel Bezrouk