1:2
0:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
10. Tomáš Linart, 24. Jonáš Juřík - 2. Matěj Suchý, 7. Václav Babík, 9. Václav Babík, 20. Vojtěch Podešva, 24. Martin Hriško, 30. Adam Neubauer, 30. Václav Babík, 30. Erik Tomaško; rozhodčí: Robert Horák - Jakub Vahalík; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Zelinková ? - Samuel Altmann ?, Radoslav Ferenčík ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:3;
36:00
34:52
Vyloučen hráč Tomáš Linart družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
29:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Tomaško, asistoval Václav Babík (2:8).
29:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Filip Peterek (2:7).
29:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Neubauer, asistoval Pavel Němec (2:6).
28:56
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
27:00
Vyloučen hráč René Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jonáš Juřík bez asistence (2:5).
23:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Hriško, asistoval Adam Neubauer (1:5).
19:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Podešva, asistoval Adam Neubauer (1:4).
18:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radoslav Ferenčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:13
Vyloučen hráč Matěj Suchý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:11
Vyloučen hráč Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
14:14
Vyloučen hráč Ondřej Dostál družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
13:54
Vyloučen hráč Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Linart bez asistence (1:3).
08:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Vojtěch Podešva (0:3).
06:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Jakub Rohel (0:2).
05:16
Vyloučen hráč David Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
04:18
Vyloučen hráč Karel Bárta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Suchý, asistoval Josef Gazda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Jakub Vahalík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Filip Peterek, Václav Babík, Erik Tomaško