1:2
1:1
- : -

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:6
11. Šimon Secký, 30. Jan Vondruška, 48. Jan Samuel Polák - 5. Lukáš Mervart, 8. Adam Kuchynka, 9. Michal Václavík, 22. Marek Pleskač, 32. Michal Václavík, 55. Martin Zeman; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 7:4 + Daniel Fišer 5; využití: 1:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 24 - Viktor Hejna 19; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Merty: Dnes jsme hráli vyrovnané utkání po celý zápas, rozhodlo proměňování šancí, kdy Sparta své přiležitosti proměnila a naopak nám se v koncovce nedařilo. Musím všechny hráče pochválit za předvedený výkon a za nasazení v zápase. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Marka Vojty: Jsem rád, že jsme po většinu zápasu měli zralejší koncentraci. Rozhodla naše individuální kvalita. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům a pořadatelům.
60:00
59:58
Ještě jeden out pro tým z Prahy.
59:48
Poslední vteřiny utkání.
57:19
Šedivý se dostal ke střele, Černý dobře zblokoval (Nemyslíme Járu Nováka).
55:28
A ZNOVU !!!!!!!!
55:10
Dobosz znovu minul jasnou tutovku.
54:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Zeman z trestného střílení (3:6).
52:18
Dobosz teď minul prázdnou branku ! ! ! Jeho bratr, sedicí vedle mě, nevěří vlastním očím.
50:40
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
50:40
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
49:12
Huber si teď zlomil hůl !
47:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Samuel Polák, asistoval Theodor Huber (3:5).
46:58
Výhoz jak od jednoho nejmenovaného brankáře na P předvedl Dittrich, svoji minelu však napravil.
46:03
Závěrka sám před gólmanem, míček mu ovšem sjel z hole.
45:00
Tomuto utkání přihlíží neuvěřitelných 74 ! diváků. Děkujeme.
43:56
Bobo skvěle vystihl přihrávku Sparty, klouboček.
42:31
3.třetina nám toho zatím moc nenabídla.
40:00
40:00
38:22
Domácí se snaží hodně střilet, zatím však nemůžou recept k překonání Hejny.
36:06
Ústí se snaží z přesilovky něco vytěžit, zatím však marně.
34:24
Vyloučen hráč Hubert Hais družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
33:36
Vyloučen hráč Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
33:13
Domácí se v oslabení dostali do dvou šancí, Hejna byl však vždy připraven.
32:51
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
31:49
Ústecký gólman předvedl krásnou hru nohami.
31:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Michael Wertheim (2:5).
30:38
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:25
Sattler ve velké šanci, Hejna chytá.
29:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vondruška, asistoval Jan Samuel Polák (2:4).
29:03
Na hřišti to začíná pěkně vřít.
27:45
Naděje pro Ústecké v podobě přesilovky.
27:32
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
26:30
Dittrich chytil míček do ruky, následně vyhodil na Dobosze, ten se však ke střele nedostal.
26:07
Drba v malém brankovišti.
25:21
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
24:39
Secký si prohodil dva hráče a backhandem odpálil co nejdál.
23:54
Vyloučen hráč Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.
23:31
Bude se znovu vylučovat.
22:21
Chroustovský dobře vypálil, vlastní spoluhráč mu však střelu zastavil dřív než doletěla na brankaře.
21:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Pleskač, asistoval Adam Kocián (1:4).
20:01
Úvodní buly pro Spartu.
20:00
20:00
19:56
Dobrý blok Poláka je to poslední co se v této třetině stane.
19:24
Utkání probíhá v poměrně vyhroceném tempu.
17:42
Judža (Novák)  se skvělě vrátil a uhasil šanci Sparty
16:24
Secký v šanci, goalkeeper Sparty však rukou vyrazil.
15:33
Šimek se srazil s Vacou, je z toho out pro Ústí.
13:56
Šedivý se tvrdě opřel do jednoho z hráčů sparty a vybojoval míček.
12:15
Dva dobré zákroky Dittricha za sebou.
11:20
10:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Adam Závěrka (1:3).
10:26
Přesilovka Ústí přináší první šance i pro domácí tým.
10:08
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
10:03
Bude se pískat.
09:13
Vondruška ztratil balónek, Dittrich však chytil.
08:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Adam Kocián (0:3).
08:27
Pražané tlačí.
07:10
Po dvou vyloučeních domácího týmu, příchází gól sparty.
07:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Radek Drba (0:2).
06:35
Vyloučen hráč Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
05:52
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
04:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Mervart, asistoval Hubert Hais (0:1).
02:39
Zápas se zatím přelívá ze strany na stranu, žádné závažnější šance jsme se však ještě nedočkali.
00:01
Utkání právě zahájeno !
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Michal Václavík, Adam Kocián, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Jan Sattler, Filip Šedivý, Šimon Secký, Jan Dobosz, Adam Závěrka
00:00
Vítáme Vás u dnešního přenosu mezi domácím celkem Florbal Ústí a pražskou Spartou.
Včerejší zápas na půdě Sparty skončil 10:2 ve prospěch pražanů.
Dnešním zápasem vás budou provázet Lukáš Landa, Matěj Doboš, Péťa Dunčák, Jirka Jankovský  a samozřejmě Jan Tůmič.