2:6
3:1
- : -

Panthers Praha B U23 - FBC DDM Kati Kadaň 9:10
2. Tomáš Mánek, 3. Tomáš Jančík, 10. Tomáš Jančík, 16. Jakub Žiška, 24. Michal Derevlanyj, 25. Adam Šroubek, 49. Jan Martinek, 51. John Adam Hodek, 57. David Navrátil - 5. Jaroslav Michálek, 11. Ondřej Kopp, 19. Jaroslav Michálek, 25. Mikuláš Kulík, 27. Mikuláš Kulík, 34. Miloš Šulc, 36. Ondřej Kopp, 37. Patrick Lenke, 40. Patrick Lenke, 52. Ondřej Kopp; rozhodčí: Michal Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 21 - Matěj Holeček 19; po třetinách: 4:3, 2:6, 3:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Panthers Praha 7 Kadaň 6
60:00
Střely celkem : Panthers Praha 28 Kadaň 31
60:00
komentar trenera hosti: No pekne nas prohnali kluc mlady, ne ze ne ... Zapas byl takovej - kazdej chvilku taha chvilku. Jsem rad ze jsme navazali na chemii a produktivita, že nebyla špatná. Moc dekujeme souperi za zapas, hodne nam to dalo. Diky poradatelum a ostatnim. Hezky zbytek vikendu.
60:00
Komentář trenéra domacích: Škoda se dnes hrála druhá třetina, jinak by zápas vyzněl v náš prospěch. Jsme rádi, že se kluci dokázali po druhé třetině otřepat a udělali koncovku zápasu napínavou. Bohužel v závěru se ukázali zkušenosti soupeře, který si dokázal výsledek pohlídat.
60:00
58:54
Timeout Panthers Praha B U23
56:58
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
56:21
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Navrátil bez asistence (9:10).
56:20
Panthers mají obrovskou šanci na srovnání - hrají přesilovou hru 5 na 3
55:25
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
54:18
Vyloučen hráč Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
51:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Dominik Mach (8:10).
50:33
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
50:33
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil John Adam Hodek, asistoval David Navrátil (8:9).
48:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jan Martinek, asistoval David Polcar (7:9).
48:38
Honza Martínek protlačil míček až za brankovou čáru
47:58
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
39:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jaroslav Michálek (6:9).
36:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (6:8).
35:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Dominik Šebek (6:7).
35:35
Nepovedená rozehrávka Panthers a míček končí v sítí Panthers
33:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Lukáš Fiala (6:6).
31:32
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
26:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Jaroslav Michálek (6:5).
24:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Adam Šroubek, asistoval Jakub Žiška (6:4).
24:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (5:4).
23:32
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jakub Žiška (5:3).
20:00
20:00
Střely po první třetině : Panthers Praha 10 Kadaň 13
20:00
18:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Mikuláš Kulík (4:3).
17:50
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
16:40
Dobrá střela Pantherů
15:28
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jakub Žiška, asistoval Adam Šroubek (4:2).
11:10
Dobrý backhand Žižky, ale do tyče
10:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Miloš Šulc (3:2).
09:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Michal Derevlanyj (3:1).
04:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (2:1).
03:30
Ulrych předvádí fenomenální zákrok!

02:33
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jakub Žiška (2:0).
01:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jan Tvrdek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Miloš Šulc, Ondřej Kopp, Dominik Mach, Lukáš Fiala, Michal Šnábl
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Michal Derevlanyj, Jakub Žiška, Adam Šroubek, Tomáš Jančík