5:1
8:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 21:2
2. Nela Kubalčíková, 3. Blanka Gajdošová, 3. Adéla Mozdřenová, 4. Karolína Sovadinová, 7. Barbora Mozdřenová, 10. Blanka Gajdošová, 14. Barbora Mozdřenová, 20. Adéla Mozdřenová, 23. Laura Prusková, 30. Barbora Poláchová, 33. Nela Sikorová, 36. Nela Kubalčíková, 40. Natálie Jedličková, 41. Blanka Gajdošová, 42. Natálie Jedličková, 44. Barbora Mozdřenová, 51. Nela Kubalčíková, 56. Barbora Mozdřenová, 57. Tereza Smetanová, 59. Tereza Matýsková, 59. Nela Martiníková - 19. Stela Lukovská, 37. Kristína Gallová; rozhodčí: Viktor Kubala - Bedřich Kopka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 14 - Magdaléna Valentová 37; po třetinách: 8:1, 5:1, 8:0;
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice: 96 Nela Kubalčíková, Sparta - 36 Markéta Šťástková
60:00
Střely ve 3. třetině 19:4, celkem 58:16
60:00
Komentář trenéra hostů pana Lukáš Staňka: Po nervozním začátku jsme si začali plnit cíle, které jsme si dali před zápasem a díky čemuž jsme se soupeřem aspoň trochu více drželi krok. Pozitivim pro nás byla určitě druhá třetina, kdy jsme v její první půlce hráli fyzicky náročný florbal a ve druhé půlce už chytřeji šetřili síly. Pozitivních věcí z tohoto zápasu si odnášíme spousty. Díky soupeři za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jana Šebesty: Jsem rád, že holky splnily roli favorita a s chutí a energií si zastřílely. Nepřišlo žádné podcenění a zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji soupeři za bojovný výkon
60:00
58:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Martiníková, asistoval Tereza Matýsková (21:2).
58:45
Vypadá to, že ten čtvrteční střelecký trénink možná opravdu k něčemu byl
58:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Matýsková bez asistence (20:2).
58:08
Když Matýsková přebírala míček na své polovině a šla 1 na 1, tak už bylo celkem jasné, co se stane pak
56:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Smetanová bez asistence (19:2).
56:11
No vida! Smety individuálně prošla a i ona si připisuje gól
55:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Simona Pytlíková (18:2).
51:58
Vyloučen hráč Barbora Mozdřenová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
50:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Kubalčíková, asistoval Tereza Matýsková (17:2).
50:19
Parádní souhra na závěr přesky. Mates na Kubíka a ta bekhendem z první do kasy
49:40
Domácí hrají zatím tak, že si dají dvě přihrávky po zemi a třetí skákavou, přesto už třikrát vystřelili na Valentovou
48:44
Vyloučen hráč Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
47:22
Aďa Částečková fotbalově na gólmanku, ale na svou
45:56
Nela Martiníková nechala vyniknout Valentovou
43:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Adéla Mozdřenová (16:2).
43:46
Za chvíli si nahrávají ségry a je to další gól
43:23
Pěkná akce z jednička a Kubalčíková do břevna
41:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Jedličková, asistoval Nela Sikorová (15:2).
41:24
Siki zpoza branky na Natku Jedličkovou a ta nemíjí.
40:59
Barča Mozdřenová na Kubalčíkovou a ta tentokrát míjí.
40:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová bez asistence (14:2).
39:59
Se sirénou se trefuje i Natka Jedličková. Paráda!
37:45
Sparta teď párkrát zahrozila
37:03
Jedna z hráček hostí je v neflorbalové pozici, snad bude v pořádku
36:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kristína Gallová, asistoval Lucie Dryáková (12:2).
36:41
Rychlý kontr Sparty zakončuje Gallová
35:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Kubalčíková, asistoval Barbora Mozdřenová (12:1).
35:49
Kubík se trefuje do vinklu
33:37
Počet střel Sparty v této třetině je zatím roven počtu bodů Sparty v tabulce
32:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Sikorová, asistoval Karolína Šimková (11:1).
32:36
Přesilovka skončila ale na hřišti zůstala druhá přesilovková lajna a Siki se trefuje pod břevno
31:09
Zatím dobrá přesilovka domácích, břevno Pruskové a střídání
30:21
Vyloučen hráč Kristína Gallová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
29:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Poláchová, asistoval Adéla Částečková (10:1).
29:05
Prosazuje se i třetí pětka a první gól za juniorky si připisuje Barča Poláchová
26:55
Aďa Mozdřenová se konečně dostala ke svému oblíbenému bekhendu, o kterém básní už 14 dní
24:07
Několik zákroků Valentové, postupně vystřelily skoro všechny hráčky domácích
22:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Karolína Sovadinová (9:1).
22:42
Kros Sovy na Lauru a střela z první
21:50
Vyloučen hráč Julie Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Mozdřenová, asistoval Nela Kubalčíková (8:1).
19:23
Kubalčíková si stáhla míček forhendem, ten se pak dostal k Adi Mozdřenové a tu asi nechtěl nikdo bránit, tak přidala další gól.
18:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Stela Lukovská bez asistence (7:1).
18:13
Od mantinelu se střelou na vzdálenější tyč trefuje Lukovská
16:28
První lajna domácích si většinou dělá na hřišti co chce. Mohla by teda chtít dávat ještě více gólů
13:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Tereza Matýsková (7:0).