3:2
0:3
- : -

FBC Kutná Hora - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:6
1. Lukáš Martin, 2. Tomáš Tvrdík, 12. Jakub Beil, 19. Štěpán Indra, 20. Štěpán Jaroš, 25. Lukáš Martin - 4. Daniel Dolejš, 18. Daniel Dolejš, 21. Jakub Trojáček, 32. Matěj Duba, 32. Adam Dvořák, 40. Daniel Dolejš; rozhodčí: Michal Roudenský - Jiří Blabolil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Brož ? - Matěj Habart ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:3;
45:00
39:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Filip Prokop (6:6).
34:22
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil Matěj Duba.
31:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Petr Dvořák (6:5).
31:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Duba, asistoval Martin Schorník (6:4).
30:00
30:00
24:27
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Jakub Martínek (6:3).
20:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (5:3).
19:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpán Jaroš, asistoval Marek Trník (5:2).
18:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpán Indra, asistoval Tomáš Tvrdík (4:2).
17:26
15:00
15:00
12:27
Vyloučen hráč Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Beil, asistoval Jakub Martínek (3:1).
03:25
01:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Tomáš Tvrdík, asistoval Petr Vávra (2:0).
00:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Jakub Beil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jiří Blabolil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Martin Schorník, Petr Dvořák, Adam Dvořák, Petr Heřmánek