0:1
- : -
FBC Přerov

Fbc Topgal Šternberk - FBC Přerov 2:7
7. Tomáš Kunc, 23. Jan Rychtecký - 2. Tomáš Dulovec, 6. Jan Coufal, 12. Jakub Čajánek, 12. Štěpán Kowalik, 14. Jakub Čajánek, 17. Anna Kytlicová, 27. Anna Kytlicová; rozhodčí: Tomáš Hruška - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Janík ? - Roman Dulovec ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:1;
36:00
28:15
Vyloučen hráč Vojtěch Richter družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za blokování hokejky.
26:14
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Anna Kytlicová, asistoval Filip Antoniazi (2:7).
24:00
24:00
22:19
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Rychtecký, asistoval Tomáš Papica (2:6).
16:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Anna Kytlicová, asistoval Tomáš Dulovec (1:6).
13:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Čajánek, asistoval Matěj Kapustka (1:5).
12:00
12:00
11:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Štěpán Kowalik, asistoval Tomáš Dulovec (1:4).
11:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Čajánek, asistoval Štěpán Kowalik (1:3).
10:05
Vyloučen hráč Filip Neplech družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:49
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Tomáš Kunc, asistoval Sophie Pallová (1:2).
05:21
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jan Coufal, asistoval Štěpán Kowalik (0:2).
01:08
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tomáš Dulovec, asistoval Jan Coufal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Roman Dulovec; hráči v poli: Filip Bittner, Pavel Vrána, Šimon Oulehla, Filip Antoniazi, Anna Kytlicová