4:2
3:2
- : -

Panthers Praha - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:6
13. Michael Kočandrle, 19. Michael Kočandrle, 24. Jaroslav Petrák, 25. Vojtěch Wojnar, 25. Jan Waldhauser, 30. Pavel Daněk, 45. Michael Kočandrle, 50. Michael Kočandrle, 60. Lukáš Pokorný - 9. Karel Horký, 17. Daniel Riley, 22. Jakub Votava, 35. Daniel Riley, 54. Michal Nový, 58. Karel Horký; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hruška 15 - Dominik Kameš 19; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:2;
60:00
Střely za 3. třetinu
Panthers Praha - 8
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Martina Kohouta: Zápas rozhodl začátek druhý třetiny, kdy jsme na pár minut vypadli ze hry a soupeř trestal. První třetinu jsme hráli to, co jsme chtěli a drželi si soupeře tam, kde jsme chtěli. Ve třetí jsme se už jen snažili dohánět výsledek. Kluci na hřišti nechali všechno, ale soupeř si zápas pohlídal. Děkujeme za zápas, Příští víkend máme volnej, tak si uděláme nějaký hezký program :-)
VLAUFU stále
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Pro náš klub, sváteční zápas jsme zvládli, ale byli jsme až moc nervózní, ale alespoň to bylo pro diváky napínavé až do samého konce. Děkujeme soupeři za zápas a skvělým divákům za podporu, moc nám to pomohlo.
60:00
59:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Marco Lombino (9:6).
58:26
Hosté to celou dobu zkouší v šesti. Domácí dvakrát těsně minuli prázdnou bránu.
57:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Daniel Riley (8:6).
56:47
Panthers úspěšně odbránili přesilovou hru
54:41
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:16
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Daniel Šterbák (8:5).
49:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (8:4).
49:47
Jakub Uhrík, byl pod tlakem, dva hráče prošel - Kolář ho zastavil, našel Járu Petráka, který s přehledem našel Kočandrleho a ten balónek uklidil mezi tři tyče.
49:32
Hruška dokázal vychytal přečíslení - nádherný zákrok.
46:55
Standartka Králova Dvora uspěsně odbráněna.
46:45
Kolář po nahrávce přes brankoviště trefuje břevno.
44:10
A tímto gólem si připisuje hattrick v tomto utkání.
44:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle bez asistence (7:4).
44:09
Kočandrle dokázal jednou rukou proběhnout tři hráče, vybojovat faul a ještě zavěsit krásný gól - a to vše v oslabení.
43:49
Panthers při oslabení na bolónku.
43:20
Hosté si zahrají přesilovou hru.
43:19
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
41:51
Panthers nedokázali využít přesilovu hru.
40:00
40:00
Gratulujeme vítězi Matyáši Hroňkovi za nejbližžší tip výsledku zápasu mezi Panthers Praha a KM AUTOMATIK FBK JIČÍN.
40:00
Střely za 2. třetinu
Panthers Praha - 11
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 9
40:00
39:51
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:51
Panthers budou se svou přesilovou hrou pokračovat na začátku poslední třetiny.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:26
Pavel Daněk dokázal proběhnout přes tři bránicí hráče a svou přihrávku směřoval na Waldhausera, kterému balónek odskočil.
37:50
Waldhauser zachytil balón před bránou - nedokázal však skórovat.
37:05
Riley trefuje ze vzduchu dlouhý balón, ktreý končí v brance Panthers.
34:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Karel Horký (6:4).
34:31
33:40
Krůšova střela končí v boční síti.
32:32
Děkujeme divákům, že dodržují všechna hygienická opatření.
31:41
Rozdurděný Petrák zkouší reklamovat faul, bohužel marně.
31:07
Sluka volí střelu z dálky - Hruška chytá.
30:14
Hudec vybojoval v rohu výhodu.
29:48
Hruško loví balónky mezi nohama.
29:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Jaroslav Petrák (6:3).
29:16
Petrák našel svou přihrávkou Daňka a ten nelítostně zavěsil do soupeřovi brány.
26:20
Kalous zachytil balónek na středové čáře.
24:29
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
24:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Marco Lombino (5:3).
24:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Petr Kölbl (4:3).
24:16
Wojnar se utrhl a zajišťuje Panthers vedení v tomto zápase.
23:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Kočandrle (3:3).
23:15
Jára Petrák doklepl balón, který poskakoval na brankové čáře - vyrovnávé skóre dnešního zápasu.
21:45
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Daniel Škvor (2:3).
21:45
Dan Škvor z pravého mantinelu poslal z otočky přihrávku na Votavu, který dokázal skórovat - Králův Dvůr se dostává do vedení.
21:10
Wojnar našel před bránou Kalouse, který nedokázal balónek nasměřovat do soupeřovi brány.
19:35
Waldhauser blokuje střelecký pokus Uhříka.
18:59
Riley míjí z předbrankového prostoru branku domácích.
18:07
18:07
Zkušená kombinace Petráka s Kočandrlem končí v brance hostů.
17:42
Pokorného pokus kryje brankář hostů.
16:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Karel Eichler (1:2).
16:35
Králův Dvůr na útočné polovině...střela od Dana R. končí v Pantherské bráně.
15:45
Daňkův průnik přes střed byl zastaven.
14:45
Hra je v obrovském tempu, je to krásná podívaná!
14:25
Pokorného střelu ztečoval obránce Nový.
12:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Marco Lombino (1:1).
12:24
A je vyrovnáno! Kočandrle dokázal uklidit přihrávku od Lombina.
12:15
Panthers dokázali odbránit přesilovku.
10:15
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:15
Hosté si po nedovoleném vrážení zahrají přesilovu hru.
09:50
Lombinovu střelu tečoval Sládek, bohužel mimo.
08:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (0:1).
08:28
Máme tady první branku dnešního utkání, Horký dokázal překonat brankáře domácích Hrušku.
06:00
Střelu z předbrankového prostoru kryje brankář Hruška, který mimochodem usedl do Pantherské svatyně po pauze.
05:59
Lombinova hůl se po střetu se soupeřem zlomila v půli. Je nám líto:(
04:35
Kočisův střelecký pokus likviduje brankář hostů.
03:37
Vyloučen hráč Martin Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
03:20
Panthers si zahrají přesilovou hru.
02:30
Panthers na soupeřově polovině skvěle kombinují.
01:40
Kočis se u mantinelu nenechal rozhodit.
00:49
První střelecký pokus dnešního utkání - bez problémů kryje brankář domácích.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Kameš, Michal Nový, Daniel Škvor
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Michal Sládek, Matěj Vavroušek, Marco Lombino, Jan Waldhauser, Lukáš Pokorný