0:3
- : -
TROOPERS

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TROOPERS 1:7
28. Petr Pavelek - 5. Petr Voltner, 17. Tomáš Suchomel, 20. Jan Grábl, 20. Petr Voltner, 56. Jan Grábl, 58. Daniel Budík, 60. Jan Daler; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3 + Daniel Gebauer 5:3; využití: 0:3; diváků: 69; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 11 - Michal Melichar 20; po třetinách: 0:4, 1:0, 0:3;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Opava 7 - Troopers 8.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Ivo Bartka: Asi rozhodla 1. třetina, kdy jsme dali 4 góly a dostali jsme se do pohodlného vedení. Ve zbytku zápasu jsme dobře bránili a nepustili soupeře do tlaku. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Jak psal trenér hostů, rozhodla první třetina. Pokud na jeden gól potřebujeme 10 pokusů, tak je jasné, že moc branek nevstřelíme a šancí jsme měli více než dost. Soupeři gratuluji. Ahoj čau.
60:00
59:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Daniel Budík (1:7).
58:00
Konečně poslední 2 minuty do konce zápasu...
57:59
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
57:59
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
57:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Tomáš Suchomel (1:6).
55:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval Petr Kadlec (1:5).
54:15
Vyloučen hráč Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 5 minut za hrubost.
54:08
Gebauer z otočky, Melichar chytá.
52:50
Posselt z velkého brankoviště trefuje jen Melichara v brance.
49:00
Voltner v oslabení vyprášil vestu Bezděkovi.
47:47
Vyloučen hráč Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování hokejky.
43:30
Kadler se probil přes tři opavské, ale míček mu utekl až k Bezděkovi.
42:45
Pavelek nedovoleně přilehl na mantinel Mlejnka. Bude z toho jen volný úder pro hosty.
40:53
Pavlík na Pavelka, kdy druhý jmenovaný netrefuje vůbec prostor branky.
37:52
Grábl po dlouhém obléhání Opavy trefuje spojnici břevna a tyčky Bezděkovy branky!
36:44
Chozé ŠImera poslal propagační střelu. Melichar si připisuje další zákrok.
36:01
4 minuty do konce 2. třetiny.
31:12
Bezděk se natáhl k tyčce a skvěle zasáhl proti střele Troopers.
30:38
Vyloučen hráč Petr Pavlík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
Střelu do víka zastavuje Bezděk semaforem :)
27:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Lukáš Rychlý (1:4).
27:55
Rychlý posunul po křídle míček na Pavelka, ten tahem překvapil Melichara na bližší tyčce a snižuje stav na 1:4.
25:44
Grábl to zkusil z první, Bezděk připraven.
25:00
Hra nahoru dolů.
24:35
Rabinský to vzal na sebe, protáhl se kolem mantinelu a vystřelil pouze mimo branku hostů.
22:22
Pavlík vyvezl míček kolem branky hostů, přihrál Posseltovi, ale ten trefuje pouze prvního hráče před sebou.
20:41
Suchomel natáhl na modré, ale branku netrefuje.
19:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Jan Daler (0:4).
19:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval Vít Mlejnek (0:3).
16:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Ondřej Beránek (0:2).
16:56
Suchomel poslal z modré umístěnou střelu kterou Bezděk neviděl přes x hráčů před ním a hosté jdou do vedení o 2 branky.
16:36
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
13:50
Voltner opět proti Bezděkovi, Bezděk mu sjel pod nohy a míček vyráží do bezpečí.
13:29
Voltner dostal milimetrový pas před prázdnou branku a trestuhodně netrefuje prázdnou branku.
12:30
Pochvala pro Boželníka s Hybnerem, kteří byli pod tlakem, ale míček udrželi.
11:20
Palevek se ocitl sám proti Melicharovi, který ho luxusně vychytal vymrštěnou rukou. To volalo po gólu!
11:00
Opavští fanoušci a dva bubny nám tu dělají super atmosféru :) Snad se hráči probudí a zaberou :)
09:55
Sova našel krosem před brankou volného Gebauera, který to prostě netrefil.
09:20
Posselt musel zabrat do obrany a udržel míček pro domácí.
08:49
Vyloučen hráč Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
08:30
Hosté sportovně hlásí, že by měla z půlky rozehrávat Opava :)

07:00
Kocur vybojoval míček a přihrál do druhé vlny Posseltovi, kterému při střele sjel míček z hole a hosté šli do protiútoku 3 na 1, ale zakončit se jim nepodařilo.
04:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Daniel Budík (0:1).
04:07
Pohledná akce hostů do prázdné branky, kdy Daler vyvezl míček za půlku, žabkou předal Budíkovi a ten naservíroval před prázdnou branku Voltnerovi, který zametl míček za bezmocného Bezděka.
02:00
Opava střídala a pomalu zakládá útok.
01:00
Skrytou střelu na branku vyslal Posselt, brankář hostů se štěstím na dvakrát vyráží mimo tři tyče.
00:35
Hosté vyhráli buly...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Ondřej Beránek, Petr Voltner, Daniel Budík, Jan Daler
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Jan Rabinský, Oldřich Sova, Filip Kocur, Patrik Posselt