2:1
6:0
- : -

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 13:3
2. Anežka Smočková, 4. Kateřina Strnadová, 5. Pavlína Soukupová, 10. Kateřina Strnadová, 14. Pavlína Soukupová, 28. Veronika Mandíková, 33. Veronika Mandíková, 45. Denisa Hebíková, 48. Aneta Faltová, 52. Aneta Faltová, 52. Pavlína Soukupová, 54. Aneta Faltová, 58. Kristýna Dvořáková - 7. Valerie Mídová, 14. Eliška Mídová, 36. Lucie Retová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 7 - Aneta Kašparová 39, Kateřina Macounová 5; po třetinách: 5:2, 2:1, 6:0;
60:00
Střely 3. třetina FbŠ Bohemians x Panthers Praha 22 x 3
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes bohužel od nás trapný výkon. Bojovnost bohužel nestačí. Soupeř jednoznačně kontroloval zápas po celých 60 minut utkání. Omlouvám se za takový beton ale Příbram taky na Barceloně by nehrála otevřený fotbal.  Zítra znovu a líp.  děkuju za zápas a hodně štěstí do dalších bojů
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes pro nás dobré utkání, ve kterém jsme si vyzkoušeli hodně hru v útoku, která postupem času gradovala v dobré akce. Holky dnes zaslouží pochvalu za předvedený výkon a věříme, že jsme se dobře naladili na zítřejší těžký zápas. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
58:21
Teď se do rány Aneta Faltová tedy opřela, až protihráčce Markétě Míchalové vyletěla hokejka z ruky až za mantinel
58:01
Kateřina Ciblová bojuje u mantinelu jak dračice, chuť hrát jí nechybí
57:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková bez asistence (13:3).
57:39
V obranné části hřiště Kristýna Dvořáková zachytává míček, prochází celým hřištěm jak ostrý nůž máslem a úchvatně zakončuje
57:14
Nela Kočvarová  ztrácí u mantinelu míček, Mídová Eliška z Panthers se hlásí o přihrávku, ale Nela se nevzdává a opět ho získává do svého držení
55:02
Lída Luklynská pálí z dálky, střela by šla do branky, ale brankářka je pozorná a chytá do rukou
54:01
Lucie Drábková brání jak o závod před svou brankou, vstupuje do střel Zuzky Tuncelové, Pavlíny Soukupové i Anežky Smočkové
53:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Veronika Mandíková (12:3).
52:54
Lucie Vodičková nechtěně likviduje střelu své spoluhráčky svojí hlavou, je to nastřelení a proto se pokračuje dál
51:33
Timeout Panthers Praha
51:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Anežka Smočková (11:3).
51:33
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Macounová družstva Panthers Praha
51:02
50:31
Kristýna Dvořáková v souboji s Eliškou Tázlerovou a rozhodčí pískají sekání, rozehrávat bude Panthers
49:01
Lucie Seifertová střílí z dálky, tentokrát nad a míček je v zámezí
48:15
Marie Čápová s číslem 10 se snaží dostat své číslo dresu i na skórovou tabuli, prozatím ale bez úspěchu
47:03
47:03
V přesné polovině přesilovky se daří Anetě Faltové ji využít a střílí gól číslo 8
46:03
Vyloučen hráč Valerie Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
46:03
Máme tu další vyloučení a opět si jde odpočinout hráčka číslo 17 z týmu Panthers Praha
45:47
Štěpánka Růžičková v brance Bohemians si po delší době sahá na míček
44:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Lucie Klepalová (8:3).
44:13
Denisa Hebíková jde do výběhu a vymetá pavučinky v rohu pantherské svatyně
43:00
Další útok Lucie Retové, tentokrát míjí branku o značný kus, při cestě na střídačku to komentuje, že s novou hokejkou jí to prostě nejde
42:22
Hezká střela od Lucie Retové směřující na branku domácích, také nastřeluje tyč
41:23
Zuzka Tuncelová, Lucie Seifertová střílí jak o závod na branku hostujícího týmu
40:01
Od začátku jsou na míčku domácí hráčky a vstupujeme do třetí a poslední části tohoto utkání
40:00
40:00
Střely v 2. třetině FbŠ Bohemians x Panthers Praha 15 x 1
40:00
38:57
Ema Najmová v dresu Panthers Praha dostává míček na svou hůl, ale během několika vteřin o něj přichází
37:36
Tak tuto střelu brankářka Panthers nečekala, její výhled byl zastíněn hráčkou Bohemians, měla ale dobře postavené nohy a míček se od nich odrazil mimo branku
36:35
Adéla Vlčková blokuje další střelu zelenobílých
35:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Markéta Míchalová (7:3).
35:34
Nedáš, dostaneš tak se to říká a v tomto případě i platí. Branku za Panthers dává Lucie Retová
35:02
Mandíková - Faltová - Luklynska a střela - tentokrát brankářka chytá
34:03
Nečekanou střelu Anežky Smočkové vytěsňuje brankářka Panthers ramenem mimo hřiště
32:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Aneta Faltová (7:2).
32:01
Do pravého horního rohu míří další rána Bohemaček
30:55
Denisa Hebíková probíhá větší část hřiště sama, zakončuje však pouze do břicha brankářky
30:22
Přesilovka pro Bohemians nebyla úspěšná, hráčka číslo 17 se vrací na hrací pole a Aneta Faltová v tento okamžik nastřeluje pouze postranní síť branky
28:22
Vyloučen hráč Valerie Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:22
Tvrdý zákrok Valerie Mídové bude potrestán 2 minutami na trestné lavici
27:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková bez asistence (6:2).
27:38
Delší dobu kombinuje 1. lajna Bohemians na útočné polovině, pokouší se vsadit 1. gól 2. třetiny, ale střely Pantherky zdárně blokují
26:11
Odpískané sekání hráčky v zelenobílém dává možnost Pantherkám snížit skóre, pokud se jim zadaří
24:14
Pokyny z bohemácké střídačky zní jasně - zrychlit! Tato třetina začala v  poněkud pomalejším tempu
23:45
Kristina Dořáková posouvá míček k Lucii Klepalové, ta s ním míří do rohu, kde je zastavena Eliškou Tázlerovou
22:47
Lucie Vodičková se snaží dostat míček za záda Anety Kašparové, nechtěně trefuje i ruku brankářky a rozhodčí pískají míček pro Panthers
22:05
Rozhodčí pískají Bohemce "malou domů" a Panthers budou rozehrávat u branky domácího týmu
21:45
Rozehrávka Bohemians před brankou Panthers, střílí Bára Šimůnková těsně nad
20:49
Lucie Drábková v rohu vybojovala míček nad Nelou Kočvarovou a může posunout své spoluhráčky vpřed
20:01
Hvizd 2.třetiny a míček má Aneta Faltová, která zkouší dostat míček na útočnou polovinu
20:00
20:00
Střely v 1. třetině FbŠ Bohemians x Panthers Praha 20 x 6
20:00
19:09
Je to rychlý zápas, plný šancí, uvidíme zda takové tempo hry vydrží i v dalších třetinách
17:59
Kája Mezerová svou dělovkou opět prověřila zda dává brankářka Aneta Kašparová pozor
16:13
Další tyč branky zní u týmu v červených dresech, je to již několikátá za sebou
15:03
Již několik vteřin je útočná trojice hráček Bohemians před branou Panthers a střílí na brankářku ze všech stran
13:34
13:34
Jen pouhých 12 vteřin dělí branky obou týmů, po trestném střílení následují buly, které získávají Bohemians a téměř okamžitě střílí další gól
13:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Mídová z trestného střílení (4:2).
13:22
Opět Klára Schmiedová sama před obranou Bohemky, je při výstřelu nedovoleně zastavena, rozhodčí kříží ruce nad hlavou, bude následovat trestné střílení
10:02
Samostatný únik Kláry Schmiedové, bývalá hráčka Bohemians, nyní týmu Panthers střílí, ale brankářka Bohemians vyráží nohou
09:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Anežka Smočková (4:1).
09:22
Souhra na jedničku mezi 2. lajnou Bohemians Anežka Smočková střílí a Kateřina Strnadová neomylně doklepává odraz od brankářky Panthers
06:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Valerie Mídová, asistoval Markéta Míchalová (3:1).