0:2
1:7
- : -

FBC ZŠ Uničov - Fbc Excalibur Šternberk 2:10
14. Jakub Repa, 44. Jakub Repa - 7. Jakub Břečka, 17. Jakub Jurkulák, 26. Lukáš Grégr, 34. Jakub Jurkulák, 35. Štěpán Jorda, 36. Petr Marghold, 41. Lukáš Grégr, 42. Adam Krátký, 43. Petr Marghold, 45. Štěpán Jorda; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Fuchs ? - Hedvika Mikolajková ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:7;
45:00
44:54
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Jakub Břečka (2:10).
43:22
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Repa, asistoval Lukáš Bazalka (2:9).
42:14
Timeout FBC ZŠ Uničov
42:14
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Jakub Jurkulák (1:9).
41:31
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Krátký bez asistence (1:8).
40:23
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Lukáš Grégr, asistoval Jakub Suchý (1:7).
35:02
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Petr Marghold bez asistence (1:6).
34:26
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Jakub Suchý (1:5).
33:42
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Petr Marghold (1:4).
33:06
Vyloučen hráč Miroslav Spurný družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:03
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Lukáš Grégr bez asistence (1:3).
24:00
Šternberk má zatím problém s koncovkou, přičemž Uničov čeká na brejkové situace. Tohle může dopadnout jakkoliv.
20:25
Kdo tu dnes není o hodně přichází!

16:45
Vojta Putna předvádí rozehrávku, která mně vrací do mých dětských let, když jsme hrávali středoškolské turnaje.
16:21
15:00
15:00
Jdeme do druhé části.

15:00
13:40
Vyloučen hráč Lukáš Bazalka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:28
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Repa, asistoval Richard Beneš (1:1).
12:56
Vojta Putna s číslem 42 předvádí stejná kouzla jako Diego Maradona v primu.
12:01
Zatím jsou to strašné dostihy, halou se rozlíhá křik: ,,STŘÍDÁM!"
07:20
Šternberk zatím drží celek Uničova v neskutečném tlaku
06:28
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Břečka, asistoval Dominik Papica (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Hedvika Mikolajková; hráči v poli: Lukáš Grégr, Jakub Suchý, Adam Krátký, Štěpán Jorda, Martin Návrat