1:3
0:1
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 2:4
19. Patrik Šebek, 30. Jakub Buršík - 23. Jonáš Kreysa, 28. David Šimek, 40. Matěj Havlas, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:5; využití: 0:2; diváků: 293; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 28 - Lukáš Kříž 31; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:1;
60:00
Střely ve 3. tretině FbŠ Bohemians - 7 | Tatran Střešovice - 10
60:00
To je od nás dnes vše. Děkujeme za pozornost.
60:00
60:00
59:40
Timeout FbŠ Bohemians
59:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas bez asistence (2:4).
59:05
Klokani hrají i v oslabení bez brankáře. Uvidíme zda to pomůže.
58:01
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
58:01
Šebek právě seknul hráče Tatranu střešovice. Je vidět, že si uvědomuje zbytečnost tohoto faulu.
57:42
FbŠ Bohemians hraje v šesti bez brankáře.
56:28
Tatran v situaci 2 na 1, ale Michajlovič si řekl, že nehodlá inkasovat.
55:25
Klokani se teď opravdu báli o brankový náskok Tatranu.
54:00
Na obou stranách je vidět, že nechtějí 3 body nechat odejít soupeři do šatny.
53:17
Petrák netrefuje branku.
51:50
Vyloučení klokani naskakují na hřiště a opět v přesilovce Bohemians. Povede se jim srovnat?
51:27
Vyloučen hráč Bohumil Piskáček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:27
Zvrat situace tímto vyloučením hostů. Máme tu 3 na 4.
50:54
Napětí v hale stoupá.
50:13
Právě nám probíhá hra 3 na 5. Uvidíme zda z toho Střešovice zvětší náskok nebo Klokani zvládnou obranu a nenechají Tatran odskočit.
49:43
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
49:43
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
48:51
Nebezpečný pokus Tatranu o nahození balónku před branku domácích.
48:09
Střela Šindeláře nebyla pro kolkana v brance problém.
47:14
Klokani se snaží dostat na útočnou polovinu, ale zatím marně.
45:29
Teď nebezpečná rozehrávka na hraně velkého brankoviště domácích avšak Střešovičtí nedokázali získat dostatek prostoru pro vstřelení branky.
45:10
Cabejškův výběh na střed se povedl, ale zakončení nebylo dostačující na srovnání stavu zápasu.
43:57
Tatran se po rychlém přesunu na útočnou polovinu dostal do nebezpečné situace, ale nepovedlo se vstřelit branku.
42:53
Tatran drží hru na útočné polovině.
42:15
Bohužel pro hosty z toho nic nebezpečného nevzniklo.
42:07
Tatran rozehrává v rohu soupeře.
40:01
3. třetinu zahajujeme 5 na 4 a buly vyhrávají domácí.
40:00
40:00
střely na branku: Bohemians - 14 | Tatran - 13
40:00
39:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Jakub Kolísko (2:3).
39:03
Formanova střela měla razanci, ale brankář si s ní poradil a helmou se o ni postaral.
38:28
Vyloučen hráč Filip Eliáš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:00
Dnešní utkání zde v hale sleduje 293 diváků, děkujeme.
36:39
Gajdoš z rohu na Šebka před bránou, který omylem seknul brankáře Kříže. Omluva proběhla a hraje se dál.
35:22
Gajdoš, Forman, cross na Buršíka a střela do bloku.
34:54
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
34:04
Tatran se po povedené kličce Filipa Eliáše dostal ke střele, ta ale pokračovala nad branku.
31:30
Petrák se pokusil vystřelit, ale ujel mu balónek z čepele a střela z toho nebyla.
30:18
Cabejškovu střelu od mantinelu nikdo nečekal, bohužel pro domácí byla pouze na střed branky, kde byl brankář hostů.
29:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (2:2).
29:43
A po této odpovědi Domácích je vidět, že v tomto zápase nelze určit favorita.
29:07
Buršík nahrává na Formana, ale z této těžké situace u mantinelu nahrává vzduchem a s tím si Filip nedokázal poradit na tolik, aby vystřelil.
27:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Martin Šindelář (1:2).
27:58
Po několika přihrávkách před brankou Tatran využívá své hry v přesilovce.
27:05
Střela Ondřeje Němečka byla nebezpečná, ale podle Radovana Michajloviče ne dostna to, aby byla gólová.
26:31
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:30
Domácí se pokusili využít nejasného střídání na straně hostí, ale střela šla nad bránu.
24:30
Filip Forman nabíhá od mantinelu na střed a stříli. Střela trefila hráče před bránou.
23:50
FbŠ Bohemians si připravuje akci a nahrává si okolo středu hřiště.
23:35
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
22:38
Tatran vyhrál buly a nikam se nežene. Balónek v klidu drží na své polovině.
22:25
Cabejšek vypíchl nahrávku obránců Tatranu, ale už se nedostal do pořádné střely, zkusil to aspoň backhandem.
22:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Šindelář (1:1).
21:55
Tatran doplnil vyloučeného hráče a dostává se ke střele. Štěstí domácích, že pouze do bloku.
21:02
Tatran sice v oslabení, ale i tak drží hráče domácích daleko od své branky.
20:05
Bohemians vyhrávají buly a na hriště nastupuje přesilovková lajna.
20:00
20:00
Střely na branku: Bohemians - 13 | Tatran - 11
20:00
19:53
Bohemians v přesilovce a však Tatran na balónku.
19:18
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (1:0).
18:25
Petrák na Formana Forman na bránu a Šebek teč.
16:35
Break hostů vypadal slibně, ale nedošel k oslavnému výsledku.
14:58
Kreysa nebezpčně střílí na branku domácích, ale pár čísel chybělo ke skórování.
14:00
Souboj v rohu dostal z rozehrávky 1. lajnu Bohemians do nebezpečné situace, ale rozdíl stavu zápasu se nekoná.
13:10
Tlapák stříli, ale pouze do blokujícího Kratiny.
11:18
Tatran v nebezpečné situaci na hraně velkého brankoviště, ale Radovan byl připraven.
09:58
Jirka Kratina se pokusil doběhnout balónek mířící směrem k brance Tatranu a však míček byl rychlejší a Kříž si ho vzal na starost.
08:11
Marek Ďopan dostal nahrávkou na Daniela Cabejška gólmana hostů Lukáše Kříže do nebezpečné situace.
06:59
Tatran střílí na bližší tyč od mantinelu, ale marně.
05:45
Tatran se právě dostal do nebezpečné situace po střele volného Petra Brautfergera
04:41
Střešovice se dostávají do rohu domácích a po souboji v rohu získávají rozehrávku.
04:05
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Filip Forman.
04:05
Po hře hráče Tatranu v malém brankovišti se Filip Forman dostává k nájezdu, který Bohemku nedostal do vedení.
02:35
První střela FbŠ Bohemians trefuje vzdálenější tyč.
01:25
Rozhodčí po lobovaném balónku na polovinu hostí pískají držení ze strany Bohemky.
00:28
První střet soupeřů a domácí si získávají míček.
00:01
Zahajovací buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Pánek, Ondřej Němeček, Lukáš Macháček, Matěj Havlas, David Šimek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Buršík, Vojtěch Bílek, Patrik Šebek, Filip Forman, Karel Petrák
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u 9. kola Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty Tatran Střešovice. Zápas začíná za pár minut a my Vám přejeme příjemný večer.