2:2
1:1
- : -

TJ Centropen Dačice - Spartak Pelhřimov 5:4pn
3. Tomáš Štibich, 20. Petr Novotný, 25. Roman Sedlák, 31. Tomáš Štibich, N Petr Novotný - 3. Vít Papež, 19. Vít Papež, 25. Vít Papež, 33. Šimon Kysela; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Matěj Veselý ? - Aleš Václavík ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Jakub Matějů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Petr Novotný a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Patrik Mynařík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Petr Novotný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Vít Papež , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Tomáš Konečný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Jakub Matějů a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Tomáš Štibich , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
37:13
Vyloučen hráč Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
32:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Šimon Kysela bez asistence (4:4).
30:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Štibich, asistoval Roman Sedlák (4:3).
30:00
30:00
26:00
Vyloučen hráč Waldemar Vrba družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Roman Sedlák bez asistence (3:3).
24:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vít Papež, asistoval Matyáš Havelka (2:3).
19:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Novotný bez asistence (2:2).
18:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vít Papež, asistoval Šimon Kysela (1:2).
15:00
15:00
02:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Štibich, asistoval Matěj Linhart (1:1).