2:7
1:5
- : -

Panthers Praha B U23 - Florbal Ústí B 6:15
3. Jiří Hadamovský, 14. Matouš Hrubý, 19. Matěj Ďurina, 27. Kryštof Malý, 27. David Förster, 54. Tomáš Jančík - 10. Radek Kužel, 11. Hynek Nikolič, 17. Filip Kučaba, 24. Radek Kužel, 25. Radek Kužel, 28. Hynek Nikolič, 33. Leoš Nergl, 34. Jindřich Grosse, 35. Hynek Nikolič, 39. Jindřich Grosse, 45. Kryštof Malý, 52. Radek Kužel, 55. Radek Kužel, 55. Jindřich Grosse, 58. Jindřich Grosse; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Dominik Moravec 16 - Tomáš Hlava 31; po třetinách: 3:3, 2:7, 1:5;
60:00
STŘELY CELKEM ZA 3. TŘETINU
Panthers Praha - 15
Florbal Ústí - 15
60:00
Vyjádření vedoucího hostů: "Dneska se nám to líbilo, otevřený florbal, nahoru dolu, to je něco pro nás. Od druhé třetiny rozhodly zkušenosti a fyzická připravenost našeho týmu. Děkujeme soupeři za pěknou neděli a přejeme povedený vstup do pracovního týdne."
60:00
Vyjádření vedoucího domácích: "Do dnešního zápasu jsme nastoupili s velmi mladou sestavou, která se bohužel vůbec nedokázala přizpůsobit hře, kterou k nám přivezl soupeř ze severu Čech. Doufejme, že získané zkušenosti v budoucnu přetavíme v lepší výsledky i předvedenou hru."
60:00
57:04
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (6:15).
54:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Adam Nikolič (6:14).
54:05
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radek Kužel, asistoval Filip Kučaba (6:13).
53:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Matouš Hrubý (6:12).
51:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radek Kužel, asistoval Jiří Strnad (5:12).
47:42
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení.
44:08
Vlastní branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Kryštof Malý (5:11).
40:00
40:00
CELKEM STŘEL PO 2. TŘETINĚ
Panthers Praha - 11

40:00
38:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Leoš Nergl (5:10).
36:50
Vyloučen hráč Matěj Ďurina družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
34:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jiří Strnad (5:9).
33:06
32:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Hynek Nikolič (5:7).
31:58
Vyloučen hráč Adam Eliáš družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování hokejky.
27:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (5:6).
26:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Förster bez asistence (5:5).
26:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Kryštof Malý, asistoval Tomáš Jančík (4:5).
24:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radek Kužel, asistoval Hynek Nikolič (3:5).
23:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radek Kužel, asistoval Jindřich Grosse (3:4).
18:53
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Matěj Kříž (3:3).
16:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (2:3).
13:13
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Tomáš Jančík (2:2).
10:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (1:2).
09:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radek Kužel, asistoval Adam Nikolič (1:1).
02:13
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval David Förster (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Leoš Nergl, Radek Kužel
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: David Zelinka, Jiří Hadamovský, Matěj Ďurina, Vojtěch Zdrubecký, Matěj Kříž