0:0
0:1
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - BLACK ANGELS 0:1
60. Barbora Kupilíková; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Knejp; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nela Machalová ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Roseckého: Obrovská škoda dostat 20 sekund před koncem rozhodující gól. Holky si za dnešní výkon minimálně jeden bod zasloužily. Hosté měli hodně šancí, ale my několik také, bohužel se rozhodlo až na konci. Z dnešního utkání se poučíme a navážeme na to zítra s Bohemians. Děkujeme soupeři za férový zápas, přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů Pavla Fryče: Vyrovnaný zápas s nasazením a šancemi na obou stranách a dobrý výkon obou golmanek. Štastnější tým vyhrál. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
59:41
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
59:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Barbora Kupilíková, asistoval Adéla Gomolová (0:1).
52:19
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
45:51
Vyloučen hráč Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:47
Vyloučen hráč Barbora Vávrová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
19:28
Vyloučen hráč Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
14:18
Z obou stran zatím hodně nepřesností
03:21
Ze začátku klidná pasáž
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Tomáš Knejp.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Eliška Svrčková; hráči v poli: Veronika Váňová, Linda Fuchsová, Karolína Lukovská, Eliška Veselá, Gabriela Hermánková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Nela Machalová; hráči v poli: Barbora Vávrová, Zuzana Simandlová, Tereza Štursová, Viktorie Váňová, Marie Bartošková