1:2
6:5
- : -

FBC Mohelnice - Hippos Žďár n/S. 9:8
9. Matěj Bizek, 13. Adam Kupka, 31. Matěj Bizek, 44. David Nejezchleba, 45. David Nejezchleba, 49. David Nejezchleba, 54. Jiří Šula, 56. Martin Nitsche, 60. Filip Heller - 11. Tomáš Hrubý, 24. Marek Dočekal, 38. Marek Dočekal, 53. Tomáš Hrubý, 53. Vojtěch Haman, 56. Vojtěch Haman, 58. Vojtěch Haman, 60. Vojtěch Haman; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Hampl 17, Dominik Hejný 5 - Tomáš Růžička 32; po třetinách: 2:1, 1:2, 6:5;
60:00
Komentář domácího trenéra: Dnes to od nás bylo bídné. Všude jsme byli pozdě, působili jsme unaveným dojmem. Vítězství bereme. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas. Brzké uzdravení Hamplis!
60:00
Komemntář trenera hostů Filipa Dvořáka: Až začneme proměňovat šance, tak bude dobře. Dvě třetiny jsme spalovali i ty největší šance. Obrana super. A když jsem začali dávat branky, tak jsme zase polevili vzadu. Hodně divoký závěr utkání. Ale hlavní je aby se brankář domácích dal dokupy. Jinak fantastické publikum. Ke konci nebylo slyšet vlastního slovo, kloubůk dolů.
60:00
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině v zápase FBC Mohelnice vs. Hippos Žďár nad Sázavou: 16:14
59:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (9:8).
59:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller bez asistence (9:7).
59:20
Heller odpaluje v obraném pásmu míček, který doplouvá až za brankovou čáru.
58:40
Žďár hraje v šesti.
58:31
Timeout Hippos Žďár n/S.
57:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Jan Lukeš (8:7).
57:59
Nešťastnou tečí Weisee končí míček v síti.
56:48
Hejný teď podržel dvěmi dobrými zákroky.
55:59
Mohelnice nechce nic rizkovat. Momemntálně začala dělat mírné chyby a body chce zajisté nechat doma.
55:35
Timeout FBC Mohelnice
55:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Nitsche, asistoval Tomáš Šalda (8:6).
55:22
54:37
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
53:50
Mohelnická psychika byla chvíli dost špatná. Po neustálem fanděním fanouškům se styl hry hned otočil.
53:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šula, asistoval Adam Navrátil (7:5).
52:58
Fanoušci slušně vyhučeli Hrubého, že nájezd neodevzdal.
52:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Marek Dočekal (6:5).
52:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý z trestného střílení (6:4).
52:12
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Hejný družstva FBC Mohelnice
52:12
Domácí gólman Hampl leží na zádech v šoku. Pořadatelé musí volat 155.
52:12
Záchranka již zasahuje na hřišti a odváží Hampla do nejbližší Nemocnice. Na Hampla někdo spadl a Honza byl v šoku. Přejeme hodně štěstí.
51:28
Kupka Bizkovu nahrávku umístil do brány jen nohou. Sudí tudíž signalizují rozpaženými rameny, že gól neplatí.
50:50
Dvořákovu dělovku vyrazil Hampl až na Špičku mohelnického kostela.
50:05
Zápas na MSH Mlýnské v Mohelnici sleduje 90 diváků. Děkujeme.
48:35
Nejezchleba si s míčkem ve vzduchu obtočil bránu a pro zatím nejhezčím golém sezónu v Mohelnici zvyšuje náskok na 6:3.
Fanoušci pak začli házet kšiltovky do hřiště :).

48:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Jakub Weiss (6:3).
47:45
Weiss bude nosit pár dní berušku. Příhoda natáhl a Jakub se obětoval.
46:31
Novotný dostal v breaku od Pudila přihrávku na mantinel. Jednoduchá střela švihem však končí jen v boční síti.
46:00
Velké tlaky v pravém rohu u Hippos.
45:10
Nejezchleba to nevzdal a již 5. střelou z mantnelou konečně trefuje branku.
44:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Martin Kubíček (5:3).
43:01
42:36
Nejezchleba vybojoval na mantinelu míček, z úniku však míří těsně vedle.
40:54
Mohelnický kotel vře na plné čáre. Žďárské hráče pokřiky ve velkým znervózňují.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu v druhé třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a Hippos Žďár nad Sázavou je 13:8.
37:40
Nikdo neví jak, ale Dočekalovi se povedlo protlačit míček do sítě.
37:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Marek Dočekal, asistoval Libor Denk (3:3).
36:40
Dvořák chytá nervy z postavení hostí při rozehrávce. Míček radši nesmyslně vystřel na bránu.
34:20
Nejezchlebovi to dneska z mantinelu moc nestřílí, už po třetí trefil holuba.
33:14
Kupka se ocitl sám před Růžičkou, střel však trefuje ukázkovou spojnici.
32:12
Dvořák v útěku dostal přihrávku, následně se vytočil a nahrál na volného Dočekala, ten byl však moc rychlý a míček míjí.
30:14
Kupka mohl střílet do prázdné, ale radši vystřelil pomalu ze zátahu. Střelu mu obránce zachytil, avšak odraženého míčku si všiml Bizek, který se správně rozhodl a střlel z voleje do prázdné.
30:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Adam Kupka (3:2).
28:12
Dvořákovi se smlouvat s rozhodčími nevyplatilo.
28:11
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování.
28:11
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Bizek raketou s mantinelu mířil do prázdné, hostující gólman však hbitě chytá.
26:21
Denk si pomotal na obranné polovině všechny 3 útočníky.
25:34
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:38
Mohelnice je v útoku rozhodně lepším týmem, hroší obrana je však těžko prostřelitelná.
23:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Marek Dočekal, asistoval Vojtěch Haman (2:2).
22:15
Kupka v poslední moment zasáhl do střely Lukeše.
21:51
Mohelnický kotel se pomalu zahřívá.
20:30
Mohelnice se snaží pressovat už od začátku. Trenér Šincl zřejmě nastolil pořádek.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině v zápase FBC Mohelnice vs. Hippos Žďár n/S. 11:8.
19:45
Tlak Žďáru stoupá a Mohelnice je v problémech.