2:2
6:2
- : -

ACEMA Sparta Praha BLUE - Tatran OC Šestka Střešovice 8:4
5. Matyáš Malkus, 7. Jan Krejča, 20. David Janda, 20. Daniel Večl, 20. Kosťantyn Šlosar, 22. Jan Urych, 25. Jan Urych, 26. Jan Krejča - 2. Filip Kříž, 7. Matěj Kučera, 23. Filip Kříž, 25. Ondřej Panuška; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: David Švehlík 5 - Viktor Dvořák 6; po třetinách: 2:2, 6:2;
26:00
25:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Krejča, asistoval Kosťantyn Šlosar (8:4).
24:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Urych, asistoval Daniel Vostřák (7:4).
24:06
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Ondřej Panuška bez asistence (6:4).
24:02
Vyloučen hráč Matěj Kučera družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za sekání.
22:26
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Filip Kříž, asistoval Vojtěch Kucharčík (6:3).
21:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Urych z trestného střílení (6:2).
19:35
Timeout Tatran OC Šestka Střešovice
19:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Kosťantyn Šlosar bez asistence (5:2).
19:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Daniel Večl, asistoval Daniel Vostřák (4:2).
19:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil David Janda, asistoval Adam Roháč (3:2).
13:00
13:00
06:45
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Matěj Kučera bez asistence (2:2).
06:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jan Krejča, asistoval David Janda (2:1).
04:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Matyáš Malkus, asistoval Kosťantyn Šlosar (1:1).
01:58
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Filip Kříž, asistoval Jan Škácha (0:1).