1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SC Podještědí Č. Dub 4:7
3. Dominik Hlaváč, 7. Dominik Hlaváč, 30. Ondřej Šmída, 34. Nikolas Plhal - 3. Michal Třešňák, 8. Jan Kopecký, 16. Jakub Švarc, 28. Jakub Šenberk, 29. Jaroslav Šámal, 30. Jakub Švarc, 44. Jakub Švarc; rozhodčí: Tomáš Beran - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Tomáš Starý 27 - Michal Charousek 20; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:1;
45:00
43:56
Timeout SC Podještědí Č. Dub
43:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Michal Třešňák (4:7).
36:24
Vyloučen hráč Nikolas Plhal družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Nikolas Plhal, asistoval Dominik Hlaváč (4:6).
30:00
30:00
29:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc bez asistence (3:6).
29:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Ondřej Šmída, asistoval Dominik Hlaváč (3:5).
28:47
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jaroslav Šámal, asistoval Otto Mužíček (2:5).
27:55
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk bez asistence (2:4).
19:22
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za blokování hokejky.
15:07
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jakub Šenberk (2:3).
15:00
15:00
12:49
Vyloučen hráč Mathias Wambach družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
07:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký bez asistence (2:2).
06:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominik Hlaváč, asistoval Ondřej Šmída (2:1).
02:56
02:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jakub Švarc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Beran a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Michal Charousek; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Michal Třešňák