0:5
2:4
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Eagles Orlová 5:12
5. Filip Kloza, 16. Marek Štěpán, 20. David Svoboda, 46. Marek Štěpán, 56. Marek Štěpán - 2. Michal Starostka, 10. Radek Jantoš, 13. Radek Jantoš, 21. Lukáš Louda, 28. Denis Smilovský, 34. Denis Smilovský, 35. Jakub Závoda, 40. Radek Jantoš, 41. Adam Kučera, 47. Tomáš Bečka, 53. Tomáš Bečka, 54. Martin Tököly; rozhodčí: Tomáš Ryba - Pavel Janáček; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jan Eliáš 25 - Filip Kloza 13; po třetinách: 3:3, 0:5, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáš Loudy: Dnešní zápas byl hlavně o hlavě. První třetinu jsme nebyli koncentrováni a mysleli si, že to půjde samo. Od druhé třetiny zlepšení. Výhra a 3 body to je nejdůležitější. Děkuji všem.
60:00
Zase jsme se o krůček posunuli dále, opět perfektní první třetina, potom kvalita soupeře převálcovala naši bojovnost. Děkujeme soupeři za pěkný a férový zápas a jedeme dál...
60:00
55:27
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Vojtěch Šimík (5:12).
55:27
Frenštát krásnou kombinační akci dal gol do prazné.
53:27
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Michal Starostka (4:12).
53:27
Hoste zvyšujou náskok na 12:4
52:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Adam Kučera (4:11).
51:22
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
46:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Radek Jantoš (4:10).
46:05
Vyloučen hráč Alan Hovorič družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
45:22
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Adam Polách (4:9).
45:18
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
40:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (3:9).
40:00
40:00
39:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Louda (3:8).
38:18
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
34:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda bez asistence (3:7).
33:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Tomáš Bečka (3:6).
20:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Radek Jantoš (3:4).
20:00
20:00
19:30
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
19:03
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Ondřej Polách (3:3).
15:30
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Petr Hrňa (2:3).
12:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Adam Kučera (1:3).
09:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Denis Smilovský (1:2).
04:31
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Kloza (1:1).
04:10
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
01:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Jan Lukáš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Ryba a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Lukáš Louda, Radek Jantoš, Denis Smilovský, Adam Kučera, Tomáš Bečka
00:00
Line-up domácích FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jan Eliáš; hráči v poli: Petr Koutný, Lukáš Böhm, Michal Karban, Jakub Skýpala, Adam Polách