4:2
3:1
- : -

Fbc Strakonice - Pacovští Honzíci 10:7
3. Michal Strejček, 10. Lukáš Pluskal, 13. David Chvosta, 26. Adam Přib, 29. David Chvosta, 31. Lukáš Pluskal, 37. Jan Staněk, 49. Adam Přib, 50. Vojtěch Houska, 51. Karel Šavrda - 1. Ondřej Vachta, 7. Matěj Doubek, 14. Petr Diviš, 16. Matěj Doubek, 22. Matěj Doubek, 25. Petr Diviš, 58. František Zajíc; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2 + Jiří Křesák OS:6 + Jan Tomšů OS; využití: 3:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 19 - Adam Kršek 12, Miroslav Bouška 9; po třetinách: 3:4, 4:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Bylo to takové líné nedělní odpoledne. Ale je to 4-0 a to se počítá. Win-win-win-win. Strakonice Oléééééé. :D
60:00
Komentář trenéra hostí: Přežili jsme úvodní tlak domácích a díky vysoké produktivitě jsme získali náskok. Ten jsme ale ztratili v druhé půli po sérii domácích přesilovek. Na zvrat nám už ale scházela kvalita na balonu a došli i síly. Domů ale jedeme s hlavou nahoře!
60:00
57:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Matěj Doubek (10:7).
53:44
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
53:44
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci - osobní trest.
50:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jiří Křesák (10:6).
49:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Houska (9:6).
48:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Jan Staněk (8:6).
40:36
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 19:13
40:00
39:43
Vyloučen hráč Karel Vágner družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
39:43
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
36:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk bez asistence (7:6).
30:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Michal Strejček (6:6).
28:55
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
28:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (5:6).
27:24
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
25:36
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:36
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice - osobní trest.
25:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Jan Staněk (4:6).
25:02
Vyloučen hráč Ondřej Vachta družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
25:00
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Bouška družstva Pacovští Honzíci
24:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Jan Tomšů (3:6).
21:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Karel Vágner (3:5).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 13:8
20:00
15:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (3:4).
13:18
12:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Adam Přib (3:2).
09:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Jan Staněk (2:2).
06:11
02:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Karel Řezanka (1:1).
00:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Vachta, asistoval Zdeněk Zajíc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Adam Kršek; hráči v poli: Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Zdeněk Kounek, František Zajíc, Karel Vágner
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Jan Staněk, Adam Přib, David Chvosta