1:2
3:2
1:0

FBC MSEM Přerov - FBC Intevo Třinec  5:4p
39. Lukáš Raška, 41. Lukáš Raška, 44. Michal Bělaška, 60. Lukáš Raška, 65. Lukáš Raška - 28. Dominik Gorný, 31. Jan Janáč, 49. Jan Janáč, 51. Šimon Czernek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Pavel Ceh 24 - Jan Piško 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2, 1:0;
64:51
64:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Maxim Šefčík (5:4).
64:51
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Krásný zápas, kdy oba týmy chtěly hrát florbal. Bohužel si myslím, že dnes jsme si prohrát nezasloužili. První dvě třetiny jsme z mého pohledu byli lepší, jen tomu chybělo více gólů. Třetí třetina krásná vyrovnaná. Bohužel se nás smůla ne a ne pustit a chybí tomu trochu štěstí. Gratuluji soupeři a děkuji za hezký zápas."
64:51
Komentář trenéra domácích Petra Maliny: "Tohle byl fakt krásný florbal. Ať by to dopadlo jakkoliv, řekl bych klukům "díky". Teprve třetí zápas sezóny, liga bude vyrovnaná a bojujeme dál."
60:00
60:00
59:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška bez asistence (4:4).
58:57
Timeout FBC MSEM Přerov
57:19
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
50:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Šimon Czernek, asistoval Michal Martynek (3:4).
48:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Mieszek (3:3).
43:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška bez asistence (3:2).
40:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Michal Bělaška (2:2).