4:2
6:3
- : -

Kralupy Wolves - FBC Slavia Praha 11:7
13. Petr Husťák, 24. Daniel Štefl, 25. Kristián Malík, 35. Jakub Manek, 39. Filip Janouch, 42. Jan Suk, 48. Adam Kozel, 54. Adam Kozel, 58. Aleš Mazánek, 59. Petr Husťák, 60. Kristián Malík - 8. Matouš Doubek, 8. Vojtěch Šafář, 25. Ondřej Otáhal, 29. Vojtěch Šafář, 46. Vojtěch Šafář, 49. Filip Bílek, 50. Martin Fojtík; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 4 + Jan Řehák 5 + ČK1:7; využití: 1:4; diváků: 68; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 13 - Tomáš Koval 18; po třetinách: 1:2, 4:2, 6:3;
60:00
59:59
A Kralupy doma opět vítězííííí!!!
59:59
Komentář trenéra hostů : Dnes to z naší strany nestačilo. V bouřlivé atmosféře a na hřišti vhodném tak max pro MMA (s kterou si ho někteří aktéři spletli) jsme nezvládli závěr. Nakupili jsme příliš mnoho individuálních chyb a naopak koncovka nebyla naší silnou stránkou. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas, dobrá zkušenost!
59:59
Komentář trenéra domácích: Utkání bylo vyrovnané, které jsme svojí obětavou hrou dokázali strhnout na naši stranu. Děkujeme soupeři za dobrý zápas, ikdyž některé jejich zákroky byly hraniční. A jestli pojedou domu po D8, tak přejeme příjemnou cestu domu.
59:30
Je to vyhrocené. Vypadalo to na další vyloučení na straně Slavie, ale rozhodčí svůj rozsudek nakonec odvolává!
59:15
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Filip Janouch (11:7).
59:15
Slavie zkouší hru bez brankáře a nevyplácí se jim to.. je z toho gool!!
58:32
Slavie hraje kulečník.. Manek dostává do citlivých míst.
58:18
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Kristián Malík (10:7).
58:18
A je tam 10!!! Diváci pískají a odpočítávají!! Petr Husťák má již 2. gól, stihne si dát hatrick?
57:34
Timeout FBC Slavia Praha
57:34
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Aleš Mazánek, asistoval Jan Suk (9:7).
57:34
A je to goooool!!!  Diváci šílí!!!
57:17
Přerušená hra a Slavie rozehrává před brankou domácích!! Střela neúspěšná.
56:49
Slavie v plném.. a je to hra 5 na 5.. jak nevídané!
55:13
Jsou to nervy!! Kralupy v plných!!
54:49
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:49
Vyloučen hráč Slavie a opět hra 4 na 4.
54:13
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
54:13
Vyloučen Lukáš Carvan a 12 vteřin to bude hra 3 na 4.
53:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Kristián Malík (8:7).
53:52
A je z toho gooool!! Opět Adam Kozel!!!! pokračuje hra 4 na 4.
53:01
Vyloučen hráč Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
53:01
Tohle se ale neděláá.. vyloučen hráč Ondřej Otáhal za nesportovní chování.. uvidíme hru 4 na 4.
52:57
Malík drží míček pro Kralupy.
52:25
Vyloučen hráč Aleš Mazánek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
52:25
Vyloučen Aleš Mazánek z Kralup za bránění ve hře a při velikých protestech diváků. Slavie hraje přesilovku.
51:55
Carvan zachraňuje šanci pražských vlastním tělem, tomu říkáme zápal.
51:22
Emoce na hřišti i na tribunách tomu odpovídají.
49:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Ondřej Otáhal (7:7).
49:38
Za Slavii rovnou přidává druhý gol Martin Fojtík a score je vyrovnané!!
48:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Michael Pitek (7:6).
48:27
Slavie rychle reaguje a také přidává gol!!
48:27
Kralupy v plném počtu.
47:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Carvan (7:5).
47:32
Kralupským to kompenzuje ADAM KOZEL!! Střílí gol v oslabení!!!
47:27
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:27
Na trestnou si půjde sednou hráč Kralup, Dan Štefl. Kralupští se cítí ukřivděni.
46:45
Míček nebezpečně hopsá kolem branky vlků, nakonec končí mimo hřiště. Z rozehrávky se rozebíhá Malík, branku také netrefuje. Na míčku opět Slavie.
46:34
Střídavě střílí oba týmy. Nestíhám to zapisovat.
45:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval David Laho (6:5).
45:25
Branku střílí hráč Slavie Ondřej Šafář a snižuje tak vedení kralupských. Kralupy v plném počtu.
44:57
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
44:57
Pro změnu si přesilovku zahraje Slavie. Ven půjde Petr Husťák za sekání.
44:45
Husťák Mankovi, Manek Husťákovi.. kluci přebíhají hřiště.. akce krásná, ale bohužel..
43:34
Slavie v plném počtu.
42:45
Vlci si míček posouvají kolem dokola a vyčkávají šanci vystřelit.
41:34
Vyloučen hráč Matouš Doubek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
41:34
Matouš Doubek ze Slavie je vyloučený za bránění ve hře na 2 minuty.
41:06
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Suk, asistoval Kristián Malík (6:4).
41:06
Z obrany střílí Honza Suk a je z toho další goool pro Kralupy! Asistoval Kristián Malík!
40:43
Kralupy příležitost nevyužily. Slavie hraje v plném počtu.
40:01
Hráči stojí na buly a máme tu poslední třetinu zápasu!
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Kralupy - 6 x Slavie - 9.
38:43
Vyloučen hráč Ondřej Jüngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
38:43
A je tu další vyloučení na straně Slavie! Využijí Kralupy i tuto příležitost?? Těžko říct.
38:16
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Filip Janouch z trestného střílení (5:4).
38:16
Janouch pojede trestné střílení!! A šanci proměňuje!!! Probíhá kolem tribuny za křiku diváků! Tentokrát jsou ve vedení Wolves.
(video nájezdu se dozajista objeví na instragramu Kralup @kralupywolves, mrkejte na to:))
38:00
Poslední 2minuty druhé třetiny. Na míčku Janouch.
37:50
Slavie rozehrává z domácího velkého brankoviště. Gol z toho není.
36:37
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil Michael Pitek.
36:37
Za Slavii pojede nájezd Michael Pitek! Hoffmann jeho pokus profesionálně chytá!!
36:30
Diváci si žádají gol!
36:16
Hra se na moment zpomalila, Slavie rozehrává.
35:41
Začíná být čím dál tím náročnější udržet emoce hráčů na uzdě.
34:37
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Adam Kozel (4:4).
34:37
Tuto šanci v zápětí využívá Kuba Manek! Score je opět vyrovnané.
34:05
Vyloučen hráč Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
34:05
Máme tu další vyloučení, Kralupy si zahrají přesilovku! Na polovině hřiště se sráží Radek Kubala a Adam Kozel. Kubala odchází na trestnou lavici na 2minuty za hrubost.
32:54
Kozel trefuje soupeřovo břevno! Stačil milimetr!
31:36
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. To bude spousta spálených kcal.
30:26
Manek běží na branku, gol to ale není, Kralupy vyvíjí tlak, na branku to lítá ze všech stran. Domácí chtějí vyrovnat!
30:15
Dnešní utkání sleduje 68 diváků. DĚKUJEME!!
30:05
Hra se začíná vyostřovat. Kralupský kotel povzbuzuje domácí.
30:00
Jsme v polovině dnešního utkání. Na míčku jsou nyní Kralupy.
29:12
Slavie hraje v plném počtu.
28:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Jüngling (3:4).
28:52
Šafář střílí branku z otočky a v oslabení vsiťuje gol. Vedení se opět ujímá Slavie.

28:25
Míček hupká před brankou Slavie.
27:12
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
27:12
Tentokrát je to faul! Martin Fojtík ze Slavie si odsedí 2minuty za bránění ve hře.
26:53
Duo Husťák-Malík opět před soupeřovo brankou, Koval zasahuje a míček vyráží.
25:41
Husťák dostává ránu do hlavy, hra je přerušena. Naštěstí vstává a je v pořádku. Vyloučení nebude, rozhodčí situaci posoudili jako nezaviněný střet.. Slavie na buly přenechává míček Kralupům! Tomu říkáme sportovní chování.
24:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Petr Husťák (3:3).
24:35
Kralupy neotálejí a máme tu vyrovnání!!! Po asistenci Husťáka střílí gol Malík! Je to velmi napínavý zápas, fanoušci šílí!
24:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Ondřej Jüngling (2:3).
24:09
Radost Kralup netrvá dlouho.. Otáhal trefuje branku domácích a Slavie je opět ve vedení!!
23:18
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Kristián Malík (2:2).
23:18
Malík nahrává Šteflovi, ten trefuje míček a máme tu goool! Kralupy vyrovnávají za velké radosti fanoušků.
23:01
Suk chytá nahrávku protihráčů, posouvá na Štefla, ten bohužel míček netrefuje.
22:30
Máme tu souboj před brankou Slavie, Koval míček chytá a Manek rozhazuje ruce.
21:30
Husťak posílá pozemní střelu, ale branku míjí.