1:3
- : -
FD Teplice

FbC Jazzmani Žatec - FD Teplice 3:6
4. Viktor Milyan, 29. Michael Muselík, 56. Aleš Kopecký - 6. Lukáš Fiala, 14. Jan Koštoval, 26. Jan Koštoval, 44. Richard Strejcovský, 49. Jan Koštoval, 52. David Gebhardt; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: David Švátora 20, Pavel Sarič 4 - Lukáš Topš 28; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
60:00
Komentář vedoucího hostů Ondřeje Brabce:
Děkujeme soupeři za utkání, udělali jsme z toho holomajznu.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Votavy:
Dnešní utkání mělo nejlepší parametry pro Žatec. Ke třem bodům nám chybělo pouze štěstí, protože soupeř z minima udělal maximum.
60:00
59:59
Konec, šmitec. Jazzmani opět odjíždějí domů s práznou. Tento velmi vyrovnaný zápas nakonec prohrávají s rozdílem tří branek.
Tak zase někdy. Na počtenou.
59:59
Střely celkem: Žatec - 31, Teplice - 30
58:10
Kanec Mylian právě skvěle vybojoval balonek pro svůj tým.
56:32
Se znějící Hankou Zagorovu a jejím hitem "Můj čas" se Tokš vrací zpět do své svatyně. Uktání může pokračovat.
56:23
Hostující Tokš se teď svírá v brankovišti v bolestech
55:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Aleš Kopecký, asistoval Viktor Milyan (3:6).
55:48
A přeci jen se domácí ještě stihnou prosadit. Po střele Aleše Kopeckého se k teč nešťastně dostal teplický bek a balonek zajel za záda Tokše. Stav utkání je 3:6.
54:06
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil David Gebhardt.
54:06
A máme tu trestné střílení
54:06
Skvěle domácí brankář Sarič navedl hostujícího exekutora nájezdu do backhandu a pak jej s klidem vychytal.
51:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jakub Derka (2:6).
51:39
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Sarič družstva FbC Jazzmani Žatec
51:39
Tohle nešlo vychytat. Snad po čtvrté dorážce dávají hosté další gól a zatloukají dalši hřebíček do žatecké rakve.
48:18
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval David Gebhardt (2:5).
48:18
A je hotovo. Hosté díky třetí brance Koštovala zvyšují na 5:2. Domácí už to budou mít hodně těžké.
47:21
Jazzmani pomalu dostávají hosty pod tlak. Zatím jsou však v této třetině střelecky impotentní.
43:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Tomáš Soukup (2:4).
43:34
A to je pro Jazzmany dostí nepříjemná komplikace. Ve 4. minutě se totiž po rychlé střele prosazuje po přihrávce Soukupa teplický Richard Strejcovský.
39:56
Vyloučen hráč Michael Muselík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:50
Tak teď bylo před hosutjící bránou pořádné horko. Nikdo však nedokázal míček za hostujícího Tokše procedit.
Naopak si hosté vynutili svoji první přesilovku.
38:02
Hned po návratu hostujícho z trestné lavice se povedlo Teplicým zahrozit. Naštěstí pro domácí však přestřelil.
35:51
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
35:51
A máme tu první přesilovku domácích. Na plac se chystá Čermákovo speciální formace.
35:38
Postavení hostujícího hráče v brankovišti
32:53
Hráči se zatím tak nějak vzájemně přetlačují. Uvidíme jestli si nejaký z týmu dokáže vytvořit nějakou větší šanci.
28:03
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Michael Muselík, asistoval Jan Čermák (2:3).
28:03
A je to goool! Teď jsem si připadal jako na utkání líného tenisu. Po přihrávce kapitána Čermáka se backhandovým plácnutím prosazuje domácí Michael Muselík. A snižuje tak stav zápasu na 2:3.
25:14
25:14
A Švátora opět loví míček ze sítě.
Po ponekud prekérní stiuaci před jeho bránou nakonec vstřelil už svoji druhou branku v tomto zápase Jan Koštoval. Asistoval mu David Gebhardt.
23:45
Zatím se nic moc zajímavého neděje. Za zmínku stojí pouze nástup legendárního beka Petra ,,Tonyho Rüdigera" Havlise.
13:05
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (1:2).
13:05
Tato průniková přihrávka už však gólová byla. Po příhře Brabce se prosazuje teplický Koštoval.
12:00
Obrovská šance Teplic!
Před Švátorou teď bylo zatopíno. Domácí svatyně však díky její obraně ustála tento velký nátlak.
09:41
Kvalitní spolupráce Čermáka s Hanušem nakonec bohužel nepřínesla své ovoce.
08:43
Muselík se teď dobře vrátil a pomohl svým obranným zákrokem.
07:15
Střela z půlky nedělala příliš velké problémy domácímu Švátorovi.
06:35
Hostí teď zahrozili střelou z hranic velkého brankoviště.
05:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jan Koštoval (1:1).
05:13
Máme srovnáno! I hosté se stihli v prvních deseti minutách prosadit. A to sice hostující Fiala svým průnikem od mantinelu po asistenci Koštovala.
04:02
Poněkud komický zákrok ze strany teplického brankáře.
03:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval David Milyan (1:0).
03:41
A je to první branka! Tu překvapivě vstřelují domácí. A to konkrétně mladičký divočák Viktor Mylian, jenž se prosadil svou typickou střelou z vytočení po asistenci od jeho staršího bratra Davida.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Ondřej Kus, Lukáš Fiala, Jan Koštoval, David Gebhardt, Pavel Houda
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Krásný sobotní podvečer. Z komentátorského stanoviště vás zdraví, v Žatci, již legendární komentátor Jan "Záruba 2.0" Vápeník.
Jazzmani nevstoupili do sezony příliš štastně, ale musíme zmínit to, že se jejich výkony postupně zlepšují.
Dnes mají šanci vytěžit první body v domácím klání s Teplicemi, tak uvidíme, jak tuto šanci zužitkují.