1:3
1:1
- : -

J.B.M. Praha - FBC Draci Říčany TT B 4:6
11. Tomáš Hájek, 12. Michal Staníček, 23. Tomáš Hájek, 32. Tomáš Postler - 7. Jakub Blažek, 9. Adam Plzenský, 13. Václav Steinhaizl, 14. Jan Brejcha, 21. Václav Steinhaizl, 35. Tomáš Zicha; rozhodčí: Milan Baloun - Štěpán Weber; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Boris Šimák ? - Michal Dostál ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1;
36:00
34:35
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Filip Nevický (4:6).
31:02
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Tomáš Postler, asistoval Jan Rotta (4:5).
30:32
Vyloučen hráč Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za zdržování hry.
24:00
24:00
22:14
Vyloučen hráč Ondřej Rosický družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:09
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Jan Rotta (3:5).
20:02
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Václav Steinhaizl, asistoval Jakub Blažek (2:5).
13:10
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Jan Brejcha, asistoval Tomáš Zicha (2:4).
12:46
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Václav Steinhaizl, asistoval Tomáš Tichý (2:3).
12:00
12:00
11:38
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Michal Staníček, asistoval Ondřej Rosický (2:2).
10:37
Vyloučen hráč Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za sekání.
10:19
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Jan Rotta (1:2).
08:39
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Adam Plzenský, asistoval Martin Kaprálek (0:2).
06:13
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil Jakub Blažek, asistoval Tomáš Tichý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Štěpán Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany TT B:
00:00
Line-up domácích J.B.M. Praha: brankář: Boris Šimák; hráči v poli: Tomáš Hájek, Luboš Dopita, Marek Smetana, Michal Staníček, Jan Rotta