1:1
3:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Kutná Hora  5:3
16. Miroslav Kábrt, 39. Matěj Labík, 45. Adam Vejrek, 45. Marek Weinelt, 60. Adam Vejrek - 19. Jiří Petrásek, 30. Petr Listík, 44. Petr Listík; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Beneš 24 - Bohuslav Bochníček 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání ve vysokém tempu. Celý zápas nás zdobila obětavost a absence osobních chyb. Ve třetí třetině přišly naše dvě chyby těsně za sebou, soupeř je potrestal a to rozhodlo zápas. I vlivem zranění během zápasu už nám nezbyl dostatek sil a štěstí na závěrečné srovnání skóre. Gratulace soupeři, pěkný florbal, který musel bavit.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme odehráli velmi vyrovnané utkání. Zvládli jsme ho skvěle takticky. Od začátku jsme plnili, co jsme si řekli v kabině a šlapalo to. Ve třetí třetině jsme to stáhli a dokázali utkání otočit a zaslouženě vyhrát. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Adam Petera (5:3).
58:15
Timeout FBC Kutná Hora
56:12
Vyloučen hráč Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
44:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Weinelt, asistoval Miroslav Kábrt (4:3).
44:47
Domácí dokončují otočku a ujímají se vedení
44:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Šimon Vacek (3:3).
44:34
Máme zde opět vyrovnáno
43:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Josef Chalupa (2:3).
38:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Šimon Vacek (2:2).
38:16
Krásná akce domácích a je zde opět vyrovaný stav
33:40
Bochníček teď drží svůj tým a připisuje si další zákrok
29:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Václav Rejna (1:2).
29:12
Hosté využívají neproduktivity domácích a dostávají se do vedení
29:00
Jansa bežel sám na brankáře, trefil ho ale pouze do břicha
24:52
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
18:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Martin Hampl (1:1).
18:09
I hosté využívají početní výhodu a mamé zde opět vyrovnaný stav
17:05
Beneš opět skvělý zákrok
16:38
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
15:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Filip Geisler (1:0).
15:19
Domácí využívají přesilovku
14:55
Weinelt krásně nahrál Kábrtovi na prázdnou bránu, ten bohužel míjí
14:01
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.