2:0
5:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - Florbal Primátor Náchod C 8:6
4. Petr Bartoš, 26. Matěj Strnad, 27. Petr Bartoš, 34. Pavel Bartoš, 36. Matyáš Rolenec, 36. Matěj Strnad, 41. Matyáš Rolenec, 44. Martin Mečíř - 3. Josef Čejpa, 3. Matěj Mikšovský, 6. Petr Ságner, 7. Zdeněk Dítě, 12. Tomáš Poupa, 38. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3 + Tomáš Poupa 5; využití: 2:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Charouz 17 - Lukáš Hornych 21, Jan Mareš 6; po třetinách: 1:5, 2:0, 5:1;
45:00
43:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Martin Mečíř, asistoval Jan Charouz (8:6).
41:45
Timeout Florbal Primátor Náchod C
41:45
Vyloučen hráč Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
40:26
Timeout FBC Trutnov (DTJ) A
40:26
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matyáš Rolenec, asistoval Martin Mečíř (7:6).
37:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Josef Čejpa (6:6).
36:40
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod C na 5 minut za hrubost.
35:42
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (6:5).
35:40
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
35:10
33:45
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Petr Bartoš (4:5).
30:00
30:00
26:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Petr Bartoš, asistoval Pavel Bartoš (3:5).
26:03
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Mareš družstva Florbal Primátor Náchod C
25:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matěj Strnad, asistoval Sebastian Matyas Pacan (2:5).
20:10
Vyloučen hráč Jakub Dítě družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nesportovní chování.
18:54
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
11:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa bez asistence (1:5).
06:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Zdeněk Dítě, asistoval Petr Ságner (1:4).
05:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Ságner, asistoval Jakub Dítě (1:3).
04:23
Vyloučen hráč Martin Mečíř družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za blokování hokejky.
03:54
02:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Marek Libřický (0:2).
02:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Zdeněk Dítě (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Jakub Mládek, Ondřej Šanda, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Sebastian Matyas Pacan