4:0
7:1
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBC Trutnov (DTJ) B 16:1
6. Jakub Dítě, 8. Josef Čejpa, 9. Jakub Dítě, 12. Jindřich Donaj, 13. Petr Ságner, 22. Matěj Mikšovský, 24. Tomáš Poupa, 26. Tomáš Poupa, 28. Jiří Knettig, 31. Jakub Dítě, 32. Josef Čejpa, 33. Tomáš Poupa, 34. Jakub Dítě, 36. Matěj Mikšovský, 36. Josef Čejpa, 44. Petr Ságner - 44. Vojtěch Valášek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Mareš 39 - Filip Kobylka 39; po třetinách: 5:0, 4:0, 7:1;
45:00
43:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Ságner, asistoval Josef Čejpa (16:1).
43:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil Vojtěch Valášek bez asistence (15:1).
36:52
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání.
35:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Petr Ságner (15:0).
35:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Josef Čejpa (14:0).
34:25
Vyloučen hráč Tomáš Šálek družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:25
Za tenhle strom by se nemuseli stydět ani o Vánocích na Staromáku.
33:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jakub Dítě, asistoval Zdeněk Dítě (13:0).
33:15
V zápisu se se nám opakují stále stejná jména.
32:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa bez asistence (12:0).
31:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Jakub Dítě (11:0).
30:31
Tak co právě trefil David Šamal, tomu nikdo nevěří. Trefil míč z krásného centru, k jeho smůle ale trefil přímo tyč. Nádherná střela.
30:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jakub Dítě, asistoval Petr Ságner (10:0).
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání.
27:16
Honza Valášek konečně vyhrává buly.
27:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jiří Knettig bez asistence (9:0).
26:37
Tyčky náchodské brány zvoní.
26:18
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
25:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Matěj Mikšovský (8:0).
24:57
Vojta Valášek sklepává balonek ze vzduchu, ale trefuje pouze svěle zasahujícího brankáře Náchoda.
23:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Josef Čejpa (7:0).
22:52
Hořčička nedává tutovku, trefuje tyč. Možná kdyby situaci dohrál a neobracel hlavu ke stropu, dorazil by odražený míček do brány.
21:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (6:0).
21:31
Trutnov přesilovku nevyužil, Náchod však oslabení pojal jinak a dal gól.
21:15
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
21:15
Zmatky před náchodskou bránou. Ke gólu Trutnova však nevedly.
21:15
Nepřehledná situace skončila vyloučením Čejpy na 2 minuty za hrubost.
16:30
Seznamování trutnovských hráčů s palubovkou nekončí ani v tomto zápase. Ondřej Ševčík to zalomil hned za mantinelem na střídačce.
15:01
Honza Valášek projevil přání, abych napsal, že vyhrál buly. Takovouto informaci však sdělit nemohu, neboť buly skončilo remízou, spíše výhrou Matěje Mikšovského.
15:00
15:00
12:24
12:24
Trutnovský tým vede debatu, na kterou bránu vlastně útočí. Ředitel místní základní školy pan Hořčička spoluhráčům radí, že by bylo vhodné dávat góly do soupeřovy brány a netečovat je do té své, jako v posledním případě.
11:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jindřich Donaj, asistoval Josef Čejpa (4:0).
09:52
Vyloučen hráč Jakub Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání.
08:40
Čejpa u dalšího gólu Náchoda, pro změnu s druhým Dítětem.
08:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jakub Dítě, asistoval Josef Čejpa (3:0).
07:58
Jakub Davidík se mzi hráči moal tak moc, až vymotal střelu, která, bohužel pro trutnovský tým, nemířila ani na bránu.
07:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Zdeněk Dítě (2:0).
05:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jakub Dítě, asistoval Matěj Mikšovský (1:0).
05:40
Trutnovský odchovanec Mikšovský vyslal krásnou nahrávku Dítěti, jenž poslal Náchod do vedení 1:0.