2:1
1:1
- : -

FLORBAL Hlinsko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:7
20. Matěj Myška, 24. Gábina Mikulášová, 32. Štěpán Tichý - 2. Karolína Skulbaševská, 7. David Václavek, 7. Saša Fišer, 8. Ondřej Pomikálek, 10. Přemysl Junk, 17. Martin Vicenec, 30. David Václavek; rozhodčí: Filip Neumann - Milan Sokol; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Jaromír Král 49 - Jiří Bureš 25; po třetinách: 0:5, 2:1, 1:1;
36:00
35:26
Vyloučen hráč Jiří Šulc družstva FLORBAL Hlinsko na 2 minuty za sekání.
31:25
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil Štěpán Tichý, asistoval Vojtěch Gregor (3:7).
29:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Václavek, asistoval Ondřej Pomikálek (2:7).
24:00
24:00
23:44
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil Gábina Mikulášová, asistoval Martin Hloušek (2:6).
22:25
Hráč z Fbc Letohrad netrefil poloprázdnou bránu
20:58
Vyloučen hráč Lukáš Bříza družstva FLORBAL Hlinsko na 2 minuty za hra na zemi.
19:45
Vyloučen hráč Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:00
Branku družstva FLORBAL Hlinsko vstřelil Matěj Myška, asistoval Martin Hloušek (1:6).
17:35
Vyloučen hráč Štěpán Tichý družstva FLORBAL Hlinsko na 2 minuty za špatné střídání.
17:30
Vyloučen hráč Saša Fišer družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
16:00
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Eliška Halbrštátová (0:6).
12:00
12:00
10:39
Vyloučen hráč Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:19
Vyloučen hráč Eliáš Malý družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Přemysl Junk, asistoval Saša Fišer (0:5).
07:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pomikálek, asistoval Karolína Skulbaševská (0:4).
06:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Saša Fišer, asistoval Michal Lerch (0:3).
06:06
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Václavek, asistoval Přemysl Junk (0:2).
04:00
Vyloučen hráč Tadeáš Rys družstva FLORBAL Hlinsko na 2 minuty za blokování hokejky.
01:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Karolína Skulbaševská, asistoval Martin Vicenec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Milan Sokol.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jiří Bureš; hráči v poli: Eliška Halbrštátová, Saša Fišer, Antonín Appl, Michal Lerch, Martin Vicenec