6:0
7:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 17:4
2. Patrick Lenke, 6. Patrick Lenke, 16. Ondřej Kopp, 18. Patrick Lenke, 23. Ondřej Kopp, 29. Lukáš Pardubský, 29. Erik Štěrba, 36. Patrick Lenke, 39. Daniel Jäschke, 40. Mikuláš Kulík, 42. Erik Štěrba, 42. Dominik Mach, 42. Mikuláš Kulík, 43. Marek Pokorný, 50. Michal Šnábl, 53. Erik Štěrba, 57. Petr Chládek - 7. Michal Paseka, 19. Aleš Linka, 42. Michal Paseka, 54. Aleš Linka; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 423; zásahy brankářů: Filip Staněk 21 - Tomáš Gieszmann 31, Václav Frajt 18; po třetinách: 4:2, 6:0, 7:2;
60:00
Střely celkem: Kadaň - 66, Louny - 25.
60:00
Komentář trenéra domácích Erika Štěrby: Dnešní zápas jsme chtěli věnovat divákům. Moc děkujeme, že dnes přisli v tak hojném počtu. Je radost pro ně hrát. Byla to perfektní podpora z hlědiště. Ještě jednou taky děkujeme touto cestou klukům Odlaskům, moc si toho vážíme. Přeji všem hezký zbytek víkendu.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Lindnera: První třetinu jsme stíhali hrát. Druhou třetinu jsme stíhali běhat. Třetí třetinu jsme nestíhali koukat. Marně hledám pozitiva, snad debut juniora Z.Maška a krásná návštěva v hledišti. Gratulujeme soupeři ke třem bodům, děkujeme pořadatelům a rozhodčím.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Kadaň - 25, Louny - 9.
59:30
Čím blíž je konec zápasu, tím víc se míček drží na hokejkách Loun.
57:43
Na straně hostů zvoní tyč.
57:02
Linka s Čonkou prověřili pozornost Staňka.
56:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Marek Pokorný (17:4).
56:46
Chládek procpal balónek do branky kolem tyčky.
56:33
Šebek netrefil skákavý balón před brankou hostů.
55:20
Pačmagova střela by nejspíš skončila v bráně nebýt Prince, který míček tečoval.
54:47
Vyloučen hráč Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
54:47
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
54:16
Petrok nahodil balónek na Staňkovu bránu a málem z toho byl gól.
53:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Zdeněk Mašek (16:4).
53:36
Tentokrát si ani Staněk nedokázal ohlídat přední tyč.
53:20
Lounům se nedaří udžet si míček déle než 20 vteřin.
52:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (16:3).
51:37
Štěrba několikrát naznačil střelu, ale nakonec nahrál Chládkovi, který vystřelil ale neproměnil.
49:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Šnábl, asistoval Ondřej Kopp (15:3).
49:09
Po dlouhé době, kdy se Kadaň držela na balónku je tu další gól.
47:45
Šnábl trefuje boční síťku Frajtovy brány.
46:40
Kulík trefuje helmu Frajta.
45:45
Pardubského střela z vytočení trefila, jak už je zvykem, prvního bránícího hráče.
44:30
Paseka nahrál Linkovi na střelu do prázdné, ten ale balónek netrefil.
43:10
Šnáblovi balónek přeskočil hokejku a Louny se tak dostaly do šance, která opět zůstala neproměněná.
42:40
Frajtl si také konečně sáhl na balónek.
42:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Erik Štěrba (14:3).
42:02
Další buly, další gól... no co k tomu říct...
41:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Lukáš Pardubský (13:3).
41:45
Kulík po rychlé přihrávce od Pardubského zopakoval akci Macha.
41:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach bez asistence (12:3).
41:40
Mach se rozeběhl z buly a míček vymetll pavučinku v rohu Frajtovy brány.
41:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Paseka, asistoval Marek Pačmag (11:3).
41:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Marek Pokorný (11:2).
41:09
Pokorný nahrál balónek Šterbovi před branku a ten střelou z první zakončil.
40:38
Štěrba si držel balónek zuby nehty a je z toho standartka pro domácí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Frajt družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Kadaň - 22, Louny - 7.
39:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Dominik Šebek (10:2).
39:30
Kadanští hráči si teď posílali jednu skákavou přihrávku za druhou a Louny se tak dostali do šance, kterou ale nedokázaly proměnit.
38:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Kopp (9:2).
38:24
Kopp nahodil balónek zpoza brány a Jäschke ho dokázal uklidit do branky Gieszmanna.
37:49
Jäschke teď zabránil obrovské gólové šanci hostů.
36:40
Michálek do hrudi Gieszmanna.
35:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (8:2).
35:38
Kulík s Lenkem se dostali za obranu Loun, Kulík na poslední chvíli nahrál Lenkemu a ten už míček uklízel do prázdné brány.
33:00
Pokorný běžel sám na bránu, ale svou šanci neproměnil.
32:14
Linka sebral balónek na středu hřiště a běžel na bránu, ale trefil pouze helmu Staňka.
30:30
Mach svou střelou z otočky trefil jen hruď Gieszmanna.
29:43
Bendl se pokusil zkopírovat střelu Štěrby, ale Staněk si přední tyč ohlídal.
28:29
28:29
Gieszmann si dostatečně neohlídal přední branku a Štěrba navyšuje rozdíl branek.
28:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Patrick Lenke (6:2).
28:16
Pardubský trefuje střed brány a využívá tak přesilovou hru.
28:01
Gieszmann vytáhl perfektní zákrok proti Lenkemu.
27:29
Vyloučen hráč Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za špatné střídání.
27:20
Fürstl se v běhu srazil s Michálkem a skončil na zemi.
26:48
Bandas netrefil prázdnou bránu.
26:16
Kopp se ještě snažil dotlačit míček do branky, Gieszmann ho ale dokázal zastavit.
25:20
Kolitschova střela těsně minula bránu.
23:40
Šebkovi utekl balónek z hokejky před prázdnou bránou.
22:53
Fürstl nestihl doběhnout balónek.
22:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Daniel Jäschke (5:2).
22:10
Kopp se trefil do mezírky mezi nohama Gieszmanna a navyšuje tak na 2:5.
21:36
Kopp těsně míjí bránu.
20:09
První střela druhé třetiny končí na hrudi Gieszmanna.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Kadaň - 19, Louny - 9.
18:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka bez asistence (4:2).
17:55
Michálek napodobil Paseku a trefil pouze horní tyč.
17:44
Paseka netrefil prázdnou bránu.
17:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Lukáš Pardubský (4:1).
16:43
Fürstl se pokusil po své první střele ještě dorážet, ale v obou případech trefil jen Staňkovu hruď.
15:51
Bendl netrefil skákavý míček před bránou domácích.
15:29
14:48
Staněk právě dokázal vychytat tři rychlé dorážky Aleše Linky.
13:16
Chládek trefuje boční síťku.
12:28
Střela Pardubského ze středu skončila na hrudi Gieszmanna.
11:12
Čonka prokličkoval mezi obranou domácích, ale Staněk byl připraven a míček helmou vyrazil.
09:09
Budák trefuje hruď Gieszmanna.
08:50
Princ vyhodil míček zpoza své brány na dva volné spoluhráče před brankou domácích, gólem ale jejich únik neskončil.
07:43
Pačmag zabránil střele Macha.
07:11
Fürstl trefuje horní tyčku.
06:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Paseka, asistoval Michal Bendl (2:1).
06:10
Čonka trefuje těsně pod horní tyčku Staňkovy brány.
05:42
05:42
Kadaň využívá přesilovku už po 20 vteřinách.
05:21
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hra rukou.
04:50
Němec trefuje prvního hrače před sebou.
04:09
Pardubský přihrával Kulíkovi před bránu, ten ale míček netrefil.
02:00
Němec svou backhandovou střelou trefil pouze nohu Gieszmanna.
01:00
01:00
Lenke trefuje odkrytou bránu.
00:12
Hra teprve začala a Staněk už si připisuje perfektní zákrok.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Fürstl, Martin Čonka, Tomáš Princ, Aleš Linka
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Kryštof Danda, Kryštof Bandas, Dominik Mach, David Budák, René Chodura