6:2
5:1
- : -

Kanonýři Kladno - 1. FBC DDM Děčín IV 12:6
15. Jakub Šolle, 20. Ferdinand Tomášek, 22. Karel Frýba, 23. Michal Dvořák, 25. Šimon Procházka, 26. Šimon Procházka, 30. Karel Frýba, 31. Jakub Šolle, 35. Ferdinand Tomášek, 36. Šimon Procházka, 41. Karel Frýba, 44. Dominik Horák - 13. Petr Slánský, 13. Lukáš Plechatý, 13. Kryštof Loubek, 17. Kryštof Loubek, 29. Petr Slánský, 41. Matěj Macák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 3 + Stanislav Minář OS:1; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Procházka 14 - Jiří Novák 12; po třetinách: 1:3, 6:2, 5:1;
45:00
43:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Horák, asistoval Šimon Procházka (12:6).
41:44
Vyloučen hráč Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:44
Vyloučen hráč Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
41:44
Vyloučen trenér Stanislav Minář družstva Kanonýři Kladno - osobní trest.
40:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák bez asistence (11:6).
40:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Karel Frýba, asistoval Ferdinand Tomášek (11:5).
38:30
Vyloučen hráč Matěj Macák družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Hynek Holakovský (10:5).
34:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Dominik Horák (9:5).
31:26
Vyloučen hráč Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Šolle, asistoval Štěpán Vlček (8:5).
28:08
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Kryštof Loubek (6:5).
25:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Štěpán Vlček (6:4).
24:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Jakub Šolle (5:4).
22:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Dvořák, asistoval Štěpán Vlček (4:4).
21:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Karel Frýba, asistoval Matěj Půček (3:4).
19:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek bez asistence (2:4).
16:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Petr Slánský (1:4).