0:1
1:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - TJ Slovan Havířov 3:4
2. Tomáš Fridel, 5. Tomáš Fridel, 29. František Šuly - 4. Jakub Onderka, 19. Richard Uher, 29. Jakub Onderka, 32. Vít Lestyan; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ? - David Hloušek ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2;
36:00
35:11
Timeout FBC ORCA KRNOV
34:11
Vyloučen hráč Vít Lestyan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
31:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Lestyan, asistoval Tomáš Hodulík (3:4).
31:12
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
28:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Onderka, asistoval Tomáš Hodulík (3:3).
28:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Viktor Zatloukal (3:2).
24:00
24:00
18:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Richard Uher, asistoval Jakub Onderka (2:2).
12:00
12:00
04:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval František Šuly (2:1).
03:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Onderka, asistoval Karel Mičulka (1:1).
02:35
Vyloučen hráč Martin Juroška družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
01:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Hlušíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Tomáš Hodulík, Jakub Onderka, Ondřej Lyčka, Vít Lestyan, Karel Mičulka