2:2
0:3
- : -

FbC Aligators Sokol Bučovice B - SFK Kozel Počenice 4:8
6. Zdeněk Habr, 12. Roman Houbal, 29. Ladislav Dufek, 30. Zdeněk Habr - 3. Vojtěch Hyánek, 5. Michal Florián, 11. Martin Šafránek, 19. Marek Šindelka, 27. Martin Šafránek, 34. Michal Florián, 40. Michal Florián, 44. Tomáš Bednařík; rozhodčí: Jan Kvapil - Filip Gotschim; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:3;
43:16
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Tomáš Bednařík, asistoval Marek Šindelka (4:8).
40:25
Vyloučen hráč Radoslav Mikula družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
39:48
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (4:7).
33:05
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (4:6).
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (4:5).
28:18
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Michal Kolaja (3:5).
26:33
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Šafránek, asistoval Vojtěch Hyánek (2:5).
18:28
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Vojtěch Hyánek (2:4).
15:00
15:00
11:57
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (2:3).
10:17
05:15
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Martin Houšť (1:2).
04:02
02:17
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kvapil a Filip Gotschim.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Vojtěch Hyánek, Lukáš Krčmař, Marek Šindelka, Radek Olšina