1:1
1:1
- : -

FBŠ Hattrick Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:2pn
21. Karolina Bartoňková, 30. Lenka Vojáčková, N Isabela Petrskovská - 18. Eliška Tesaříková, 34. Lucie Oujezdská; rozhodčí: Marek Pulda - Filip Waldhans; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Behringerová ? - Michaela Galušková ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Barbora Eliášová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Karolina Bartoňková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Nikola Krupičková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Isabela Petrskovská a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Zdeňka Vlachová , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
33:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Oujezdská, asistoval Nikola Krupičková (2:2).
32:55
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
32:21
Vlachová na Tesaříkovou. Ta těsně mine.
29:50
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lenka Vojáčková, asistoval Karolina Bartoňková (2:1).