0:2
2:1
- : -

T.J. Sokol Koterov - FBŠ Gorily Plzeň B 2:4
40. Marek Pek, 41. Jáchym Kellar - 10. Ondřej Hlinovský, 18. Ondřej Hlinovský, 23. Jakub Vandák, 39. Marek Firla; rozhodčí: Jan Husák - Hynek Mošna; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 17 - Martin Lenárt 20; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:1;
45:00
44:22
Vyloučen hráč Lukáš Zápal družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za opakované přestupky.
43:03
Timeout T.J. Sokol Koterov
40:08
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Daniel Fencl (2:4).
39:19
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Marek Pek, asistoval Martin Rusnák (1:4).
38:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Marek Firla, asistoval Ondřej Hlinovský (0:4).
36:12
Vyloučen hráč Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
22:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Jakub Vandák z trestného střílení (0:3).
17:15
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Marek Firla (0:2).
15:00
15:00
09:47
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jakub Vandák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Tomáš Janouškovec, Václav Lauda, Vojtěch Pelikán, Jakub Vandák, Matěj Zicho