1:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Kutná Hora 8:4
6. Anežka Matoušková, 7. Michaela Urbanová, 11. Markéta Šporová, 13. Kamila Kaslová, 20. Kamila Kaslová, 24. Michaela Mašková, 43. Michaela Urbanová, 49. Lenka Přerostová - 2. Sabina Ašenbrennerová, 11. Natálie Beranová, 20. Natálie Trpišovská, 45. Nikol Němcová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:7; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Anna Urbanová 17 - Martina Miksová 30; po třetinách: 5:3, 1:0, 2:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: domácí - 11, hosté - 8
60:00
Komentář trenéra hostů (Chalupa Josef): Děkujeme soupeři za velice kvalitní utkání. Tento zápas byl hoden 1. ligy žen. Soupeřky byly lepší první třetinu, zbytek zápasu už byl vyrovnaný a těšíme se na odvetu u nás.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): V první řadě jsem rád, že zatím navzdory četným obměnám v sestavě zvládáme i takto náročná utkání, za nějž soupeři děkujeme. Pomalu nám začínají fungovat některé věci z tréninku, přesto stále je na čem pracovat. Díky všem zúčastněným na hřišti i mimo něj za odvedenou práci.
60:00
55:29
Vyloučen hráč Sabina Labudová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
54:18
Vyloučen hráč Terezie Lejbová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:56
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
50:56
Vyloučen hráč Melánie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
48:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová bez asistence (8:4).
47:24
Vyloučen hráč Sabina Ašenbrennerová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
47:03
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Nikol Němcová, asistoval Jana Novotná (7:4).
43:45
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
42:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Andrea Košťálová (7:3).
42:05
Vyloučen hráč Andrea Doležalová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: domácí - 12, hosté - 6
40:00
36:06
Vyloučen hráč Natálie Beranová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
28:06
Hosté jsou v plném počtu.
23:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (6:3).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: domácí - 15, hosté - 7
20:00
19:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Trpišovská bez asistence (5:3).
19:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Karolína Vostracká (5:2).
18:31
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
17:10
16:09
Domácí jsou v plném počtu.
15:10
Vyloučen hráč Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
14:09
Vyloučen hráč Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Terezie Lejbová (4:2).
10:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Beranová, asistoval Melánie Dubská (3:2).
10:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Markéta Šporová, asistoval Terezie Lejbová (3:1).
06:24
05:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Jitka Jedličková (1:1).
01:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová, Sabina Labudová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Lucie Bejčková, Anežka Matoušková, Ivana Drugdová, Jitka Jedličková, Sára Bobková