2:2
1:5
- : -

FBC ROKYCANY - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:10
34. Lukáš Bendek, 36. Ondřej Váně, 57. David Kozelka - 10. Adam Černý, 14. Petr Dolejš, 19. Adam Černý, 24. Jakub Štván, 39. Adam Černý, 41. Lukáš Trojáček, 51. Lukáš Trojáček, 54. Petr Dolejš, 56. Petr Dolejš, 60. Kryštof Süsmilich; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 7:6; využití: 1:3; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Štochl 18 - Miloš Kahoun 22; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:5;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 10, hosté - 8.
60:00
Střely celkem: domácí - 25, hosté - 27.
60:00
Komentář trenéra FBC DOŠWICH MILEVSKO (Lukáš Dolejš): Zodpovědný výkon celého týmu. Všichni dodržovali co jsme si řekli a po zásluze si vezeme domů 3 body. Zavzpomínali jsme si naprkennou podlahu z naší haly. Je vidět, že nám pomohla. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra FBC ROKYCANY (Václav Michálek): V první řadě klobouček dolů pro brankáře hostujících. Dnešní prohra se rodila postupně a primárně z našich individuálních chyb a zbytečných vyloučení na půlce soupeře.Každopádně chci pochválit můj tým, že nesložili zbraně a makali až do závěrečné sirény. Děkuji soupeři a přeji příjemnou cestu domů.
60:00
59:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Kryštof Süsmilich bez asistence (3:10).
59:35
Teď má zápas ty právé grády.
58:45
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
58:23
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:45
Kozelka během půl minuty vystřelil 3x na bránu. Vše vychytal brankář hostů.
57:30
Domácí v pěti.
56:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka z trestného střílení (3:9).
56:13
Šůs vystřelil na gólmana hostí, střela mířila vedle.
55:23
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
55:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (2:9).
55:07
Milevsko přesilovku využívá.
54:36
Nebezpečná střela Milevska vyráží tyč domácí branky.
54:25
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
53:02
Timeout FBC ROKYCANY
53:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jakub Štván (2:8).
52:44
Kozelka se chtěl protlačit až do brány, ale hostí ho odmítli pustit.
51:38
Domácí přesilovku nevyužili.
50:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval David Staněk (2:7).
50:41
Domácí nechali soupeře uniknout a ten zvyšuje na 2:7.
49:45
Rokycany mají další příležitost zápas dotáhnout.
49:37
Vyloučen hráč Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
49:22
Rokycany chtěli překvapit rychlou rozehrávkou, tu ale brankář hostí vyčapal.
48:13
Hosté hrajou v plném počtu.
47:23
Střela Svejkovského, která orazítkovala spojnici horní a boční tyče.
46:13
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:13
Teď se dělo něco nedovoleného v rohu, situaci jsme neviděli přes zástup hráčů na střídačce.
45:45
45:09
Štván našel Kozelku v odskoku, střela letěla vedle brány.
43:43
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
43:00
Kozelka střílí a gólman hostí helmou vyráží.
41:49
Štochl předvedl své fotbalové schopnosti a odkopává míček do bezpečí.
40:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Adam Černý (2:6).
40:08
Za 8 vteřin gól pro Milevsko, Rokycany nestačili zareagovat.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 10, hosté - 9.
40:00
39:29
Soupeř běžel dva na jednoho, Štván situaci zachránil.
38:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Matěj Stráňka (2:5).
38:16
Hosté využívají svou přesilovku, Štochl byl na střelu krátký.
37:40
Kozelka na volného Šůse, ten míjí bránu.
36:36
Vyloučen hráč Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
36:36
Levý zezazu zblokoval hokejku soupeři a půjde si na 2 minuty odpočinout na trestnou.
35:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval David Kozelka (2:4).
35:33
Váně z otočky vstřeluje druhý gól pro Rokycany.
34:55
Štochl si teď zapisuje hezký zákrok.
33:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (1:4).
33:12
Rokycany využívají přesilovku a snižují stav na 1:4. Snad je ten gól nakopne a bude to tam teď padat samo. :D
31:40
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Rozhodčí zase dávají pozdrav a Rokycany si zahrají druhou přesilovku.
29:35
Náhodná střela na Štochla, rozezněla se tyč.
28:12
Hosté měli rozehrávku z rohu, která hrozila gólem.
26:59
Střelu Kozelky opět likviduje v dnes skvělé formě brankář hostí.
26:05
Král číhal na kraji malého brankoviště, ale svou střelu do brány neumístil.
25:19
Rokycany nedokázali v přesilovce dostat míček za záda brankáře Milevska.
23:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Štván, asistoval Jakub Loskot (0:4).
23:59
Po střele Rokycan, Gólman hostí vyhazuje a je z toho branka v oslabení pro Milevsko.
23:19
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra rukou.
23:19
Rokycany si zahrají první přesilovku zápasu.
21:13
Váně vystřelil, brankář vypíchl.
20:01
Začala nám druhá třetina a buly vyhrálo opět Milevsko.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 5, hosté - 10.
20:00
19:57
Šůs zkusil překvapit gólmana střelou z dálky, ale nepochodil.
18:34
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Jan Loskot (0:3).
18:34
Milevsko využívá třetí přesilovku a tak si připisuje náskok 3:0.
17:45
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
17:22
Šůs vypíchl soupeři míček mezi nohama a tak si půjde sednout na trestnou.
16:17
Domácí hrají v plném počtu a Milevsko svojí druhou přesilovku nevyužili.
14:59
Boháč v oslabení vyvezl balónek a přihrál na osamoceného Šůse. Golman hostí předvedl výborný zákrok.
14:17
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:17
Milevsko hraje druhou přesilovku.
13:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš bez asistence (0:2).
13:23
Bendek nedokázal zpracovat nepovedenou přihrávku od Boháče a Milevsko přidává druhý gól.
11:25
Štvánovu střelu zneškodnil brankář hostí a v zápětí i střelu Kozelky.
09:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Lukáš Trojáček (0:1).
09:06
Štván přihrál Levému na paty, Milevsko využilo šanci a padá první gól utkání.
08:09
Holeš rozehrál z rohu na Bendeka, ten ale bránu minul o metry.
07:15
Ernest zkusil solo akci, která skončila mimo bránu.
06:04
Milevsko svojí přesilovku nevyužilo.
04:02
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
03:50
A rozhodčí drží ruce vzhůru a Rokycany budou hrát 2 minuty oslabení.
01:00
Zápas se odstartoval docela ve velikém tempu.
00:01
Vyhrané buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Adam Černý, Lukáš Trojáček, Jan Loskot, Jakub Loskot
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Tomáš Holeček, Jan Šůs
00:00
Krásný dobrý večer vážení diváci, vítám Vás na 5. kole divize, kde se nám představí na domácí palubovce FBC ROKYCANY proti FBC DOŠWICH MILEVSKO.