0:5
- : -
FBS Olomouc

FBC Intevo Třinec - FBS Olomouc 8:7
5. Ondřej Drong, 6. Tomáš Janovský, 7. Jiří Martynek, 27. Jan Mieszek, 28. Filip Sikora, 35. Šimon Czernek, 38. Michal Badura, 38. Jan Mieszek - 14. Šimon Borik, 24. Šimon Borik, 42. Tomáš Skoupil, 43. Lukáš Vachutka, 50. Igor Macháček, 52. Igor Macháček, 59. Jan Kratochvil; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Piško 23 - Adam Pavlát 24, Martin Navrátil 7; po třetinách: 3:1, 5:1, 0:5;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Na tento zápas jsme měli jasné pokyny, které jsme byli schopni většinu zápasu dodržovat. Díky toho jsme si vybudovali hodně slušný náskok. Soupeř po stažení na to nejlepší co má ukázal obrovskou individuální sílu a zápas zdramatizoval. My jsme to ale nakonec na morál urvali a jedeme dál. Děkuji soupeři i rozhodčím za kvalitní zápas a fanouškům za krásnou návštěvu.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
Za první dvě třetiny jsme si bohužel nic jiného než prohru nezasloužili. Pozitivními aspekty jsou samozřejmě třetí třetina a výkon Martina v bráně při debutu. V mnohém to byl podobný zápas jako u nás, akorát že tehdejší stav 0:4 jsme ještě dokázali ve třetí třetině otočit, ale 6 gólů už bylo prostě moc. Děkuji soupeři za skvělé utkání a také pořadatelům, protože lepší show jsem v Divizi neviděl.
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:30
Pišo drží domácí!!!!!!!!
58:22
Olomouc necelé 2 minuty před koncem snižuje na rozdíl jednoho gólu.
58:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Jan Kratochvil, asistoval #12 Daniel Tichý (8:7).
57:57
Nepřijemná situace pro domácí, kteří budou muset čelit oslabení 5 na 3.
57:56
Timeout FBS Olomouc
57:56
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zdržování hry.
57:50
Třinec statečně odolává Olomouckému zámku.
57:05
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:49
Brejk hostů hasí obrana.
56:00
Hostující gólman vyrazil míček pouze před sebe, Tomiczek se však k dorážce nedostal přesně.
54:48
Hra se začíná lehce přiostřovat.
54:32
Tomiczek zblokoval přihrávku hostů a odpaluje míček pryč.
52:59
Turoň v šanci trefuje pouze dobře postaveného protihráče.
52:03
Olomouc dostává Třinec pod tlak z čehož plynou lehké chyby domácích.
51:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #91 Adam Klimeš (8:6).
51:25
A zas a znova ....
49:34
49:34
Asi po stém pokusu se Macháček po krosovce Klimeše prosazuje.
47:05
Filip Sikora vypálil dělovku, kterou gólman dokázal vyrazit.
45:50
Standarní situace domácích z předbrankového prostoru končí zblokovanou střelou.
45:05
Kupczakovi nesedla střela.
44:45
Macháček se dostal do úniku ve kterém byl zastaven domácí obranou.
42:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #11 Tomáš Skoupil (8:4).
42:15
Ospalý začátek Třince a zvyšující se tlak Olomouce, který zatím úspěšně hasí domácí gólman.
41:30
Další šance Olomouce jen těsně minula bránu, následně pak Piško vychytává.
41:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (8:3).
41:05
V úvodu třetí třetiny je Olomouc aktivnějším týmem.
37:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (8:2).
37:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #22 Dominik Kupczak (7:2).
37:23
Badura trefuje lomovanou nahrávku Kupczaka.
37:23
Mieszek se znovu prosazuje.
36:45
Už po několikáta se Klimeš snaží krosovkou najít Macháčka, Třinec tohle ale umí číst.
35:59
Drong špatně seřídil střeleckou mušku.
35:16
Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
35:14
Dalši sekera Třince a přesilovka pro Olomouc.
34:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (6:2).
34:21
Šimon Czernek si vyjel z levého rohu do střelecké pozice a prosazuje se střelou na bližší tyč.
33:38
Třinec přežil již druhé oslabení bez inkasovaného gólu.
33:22
Třinec dobře vyhodnocuje krosovky hostů.
32:30
I přestože je hra 5 na 4, můžeme vidět šance na obou stranách.
32:05
Piško na dvakrát vychytává.
31:38
Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
31:12
Tomiczek teď v ukázkovém souboji rameno na rameno.
29:34
Jirka Martynek přihrávkou našel volného Baduru, který vůbec nemířil špatně a hned na to jsme mohli vidět stejnou akci na straně Olomouce.
27:52
Filil Sikora nekompromisně zavěsil nad nohu.
27:51
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora z trestného střílení (5:2).
27:51
Kupczak se dostal do samostatného úniku, ale Homola ho nedovoleně zastavil.
26:22
26:22
Mieszek propálil vše, co mu stálo v cestě!!!
25:46
Olomouckou střelu zblokoval Michal Martynek.
24:57
Lehké technické nepřesnosti na obou stranách.
23:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:2).
23:53
Po chybě domácích Olomouc snižuje.
22:25
Standartní situace Třince končí pouze střelou do bloku.
21:24
Filip Turoň vybojoval míček a dostal se do úniku, jeho střela těsně minula levý růžek.
20:23
Kombinaci Olomouce zastavil Filip SIkora na úrovní malého brankoviště.
19:14
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:54
Hodně nepřesných přihrávek na straně Třince.
18:12
Pišo předvedl dva velmi důležité zákroky!!
17:35
Po špatné nahrávce domácích se Olomouc dostal do brejku.
16:59
Piško vychytal Olomoucké snížení Klimeše na 3:2
16:20
Dobrý obranný blok Třince.
14:35
Olomouc kombinuje v obranném pásmu Třince.
13:38
13:38
Olomouc se dostal do přečíslení, kdy zakončující Borik nedal Piškovi šanci.
13:02
Povedená kombinace první lajny, ale Palát vytahuje dobrý zákrok.
12:23
Po delší době kombinace Olomouce, která končí Piškovym zákrokem pravou nohou.
11:45
Fiedor vypálil střelu z půlky, gólman připraven.
11:16
Filip Sikora nabíral na rychlosti, ale byl zastaven obranou hostů.
10:11
Osamoceného Mieszka na útočné polovině našel Turoň, míček ale nedokázal zpracovat.
09:58
Domácí si vytváří mnoho šanci.
09:13
Šikovný nához na volného Jirku Martynka od Filipa Sikory, avšak gólman připraven.
08:12
Třinec se v rychlem sledu dostal do tři brankového vedení a stále tlačí Olomouc na útočné polovině.
06:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (3:0).
06:34
Jirka Martynek dorazil Tomiczkovu střelu za záda Pavláta.
05:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:0).
05:33
Piško vychytál přečíslení Olomouce, následně Kupczak přečetl nahrávku a nahrál na volného Janovského, který střelou nad nohu navyšuje skóre.
04:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (1:0).
04:48
Drong využívá přesilovku domácích svou povedenou střelou do levého víka.
04:23
Mieszek se pokoušel překvapit gólmana, ten jeho pokus helmou vyráží.
03:35
Standartní situace domácích končí za mantinelem.
03:33
Vyloučen hráč #29 Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:07
Hra se přeléva ze strany na stranu, žadný z týmu si zatím nevytvořil větší šanci.
02:24
Piško si připisuje první zákrok dnešního útkaní.
01:12
Janáč z otočky trefuje gólmana do hrudi.
00:01
Úvodní buly pro domácí.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Daniel Tichý, Jan Kratochvil, Adam Klimeš, Igor Macháček, Bohdan Kopelec
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Ondřej Bajtek, Filip Turoň, Šimon Czernek, Jan Mieszek