5:1
- : -
FBS Olomouc

Bulldogs Brno - FBS Olomouc 12:4
8. Michal Veselovský, 12. Petr Zajíček, 13. Petr Vaverčák, 15. Petr Šubrt, 25. Jakub Vitek, 29. Jan Svoboda, 34. Jan Svoboda, 45. Petr Vaverčák, 45. Martin Svatoň, 50. Jan Svoboda, 51. Petr Vaverčák, 60. Petr Zajíček - 11. Lukáš Vachutka, 37. Tomáš Jelínek, 40. Petr Marghold, 41. Jindřich Bernard; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Faltus 25 - Michael Hruška 24; po třetinách: 4:1, 3:2, 5:1;
60:03
Komentář k utkání od trenéra FBS Olomouc pana Tomáše Hrušky: "Tak dneska jsme viděli překrásný florbal z obou stran plný hezkých akcí a morálně srovnaných sportovců. Takto hrát a chovat se prostě nemůžeme. V odvetě budeme lepší! ".
60:02
Komentář k utkání od trenéra Bulldogs Brno pana Miroslava Vybírala: "Dnes jsme předvedli velmi kvalitní a koncentrovaný výkon, díky kterému zůstavají body doma. Oproti minulému utkání úplně jiný zápas a doufám, že budeme v těchto představeních nadále pokračovat. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu, hráčům za skvělý a hrdinský výkon! AVÉ BULLS :)  ".
60:01
Celkový počet střel na branku v utkání: Bulls - 36, FBS - 29.
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: Bulls - 16, FBS - 10.
60:00
59:50
Hra se dohrává ve velice tvrdém stylu.
59:33
Zajíček utekl a vykoupal Hrušku. Máme tu další gól.
59:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Zajíček bez asistence (12:4).
59:15
Domácí dostávají přesilovku ke konci třetiny.
58:40
Vyloučen hráč Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
58:15
Vaverčák jako nasraný bulldog teď obtěžoval obránce a dohrál oslabení za jejich kasou.
57:18
Vachutla lehce tečoval střelu před Faltusem. Ten mohl být rád, že ho to nepřeskočilo.
56:13
Šubrt poslal borce na pořadatelský stolek, který asi chtěli zbourat.
56:12
Vyloučen hráč Petr Šubrt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:00
Zukal ubránil čáry máry hostujícího hráče. Potom chtěl vysunout Šubrt, ale nepřesně.
54:05
Hostující jsou hodně flustrováni za hru Bulldogs. Nedivím se jim.
53:23
Šubrtova jedovka Hruškovi vypadla a Mazáčova dorážka byla stečována mimo.
52:50
Vitek dvakrát chtěl ohrozit Hrušku. Poprvé trefil mantinel. Podruhé sít za mantinelem.
51:34
Vybíral si počínal nevybíravě a musí jít na trestnou.
51:33
Vyloučen hráč Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:45
Vaverčáku bez mičku nevystřelíš. Na druhou stranu pádil Jurkulák. Faltus by normálně jeho střelu chytil, ale teď mu to vypadlo.
50:13
Vaverčák přesnou na zadní přidává další branku.
50:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Adam Zukal (11:4).
49:35
Vaverčák šel na steč sám proti Hruškovi. Ani na tři pokusy ho nedokázal překonat.
49:12
Šubrt sám před Hruškou nedokázal zavěsit, ale dobíhající Svoboda to už trefil.
49:11
Timeout FBS Olomouc
49:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Petr Šubrt (10:4).
48:15
Marghold běhal z rohu do rohu jako poblázněný. Někdo by mu měl zajistit jistou péči.
47:30
Vitek to zkusil od modré. Hruška vyráží do rohu.
46:50
Vachutka se teď tak třikrát otočil na zemi. Nikdo to moc nepochopil.
45:50
Utkání se přiostřuje. Jurkulák to pocítil na vlastní tělo.
44:49
Svatoň se proháčkoval obranou a poslal Hrušku na hruškovici. Takže je tu další gól domácích.
44:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Petr Zajíček (9:4).
44:17
Vaverčák dává další gól domácích a navyšuje vedení.
44:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Martin Svatoň (8:4).
44:10
Zajíček už snad po čtvrté dostával před prázdnou. No zase to netrefil.
43:25
Svoboda si dnes hraje na uklízečku. Už po třetí se ocitl na zemi a vytírá tu.
42:59
Rychlá a pohledná akce končí na tom, že se Svatoňovi nepodařil poslat obránce na párek.
42:25
Hrstka rodičů se pokusila roztleskat halu. No ostatní se k tomu moc neměli. Teď by to kluci hodně potřebovali.
41:15
Faltus opět zachranuje své spoluhráče z problémů. Tohle bude velice ostrá třetina. Taky bude záležet kdo udělá víc chyb.
40:45
To byl rychlý start do třetiny od hostí. Uvidíme jak zareagují domácí.
40:16
Bernard se prohnal jako vítr kolem dvou hráčů a prostřelil Faltuse na bližší tyč.
40:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Antonín Mikulík (7:4).
40:01
Úvodní buly snad poslední třetiny vyhráli hosté.
40:00
40:00
Počet střel na branku v 2. třetině: Bulls - 11, FBS - 11.
40:00
39:30
Hosté ožili po vstřelených brankách. Že by bylo zaděláno na drama.
39:08
Hosté přidávají další branku po rozehrávce z rohu.
39:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petr Marghold, asistoval Jakub Jurkulák (7:3).
39:00
Svoboda si zahrával s ohněm. Tohle mělo být potrestáno ze strany hostí.
37:00
Domácí byli velmi laksní při hře na míčku a Jelínek to vystihl. No a trefil to přesně do vykejře. To ani Faltus mít nemohl.
36:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (7:2).
35:30
Šubrt místo míčku dostal za Hrušku sebe. No tak ten gól, ale neplatí. To mu nikdo neřekl.
35:00
Bulldogs si nahrávají mezi třemi posledními hráči už minutku a nikam se neženou. Olomouc stojí od poloviny hřiště k brankovišti a nic nedělají.
34:00
Hostující trenér už háže různé grimasy, protože nemůže ze hry svých svěřenců.
33:04
Svoboda nějak a někudy procedil míček skrz Hrušku na přední tyči.
33:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Adam Zukal (7:1).
32:47
Teď musím vystihnout návrat hostujícího Jelínka, který zabránil další gólovce. No a Zajíček se potom ocitl na zemi s nepěkným výrazem v obličeji.
31:50
Svatoň prošel jak nůž máslem mezi hostujícími hráči. Opět předložil Zajíčkovi do prázdné a opět to netrefil, protože to měl na bekhend.
31:15
Zemánek si povodil dva hráče. Posunul na Vaverčáka, který našel krosem Zajíčka. Bohužel pro domácí to měl na bekhend a nedokázal pořádně vystřelit.
30:00
Domácí teď zavřeli hostující pětici kolem jejich brankoviště. Ždímali je dlouho a pořádně. To by mohl být kvalitní džus.
28:28
Obránce Olomouce Svobodovi sežral naznačení i s omáčkou a ten střelou dvacet nad led přidává další branku.
28:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Filip Mazáč (6:1).
27:55
Zemánek svým návratem nadělal Faltusovi víc vrásek než hostující hráč.
26:44
Hodně nepřehledný souboj a opět uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách.
26:43
Vyloučen hráč Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
26:43
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
26:30
Kopecký si to narazil se spoluhráčem. Zakončení už tak přesné nebylo.
25:20
Ke Svatoňovi se dostal míček a on byl sám na ose v nejlepší možné pozici. No ani tu kasu netrefil. To je trestuhodné.
24:59
Vitek vyslal bombu na přední a padlo to tam. Hruška toho moc neviděl.
24:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Vitek, asistoval Adam Zukal (5:1).
24:20
Veselovský se snažil projít skrz dva Olomoucké hráče. No získal faul na svoji osobu.
24:19
Vyloučen hráč Matyáš Josef Trpišovský družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
23:33
Hra se teď spíš podobala tenisu. Tam a zpět a tam a zpět. Tohle se divákům líbit mohlo, ale trenérům vůbec.
22:20
Po souboji v rohu zůstal ležet Kotek a držel se za koleno. Tak snad to není nic vážného. Kolena jsou na dlouho.
21:30
Vaverčák asi pětkrát zařval zkus. No popáté to vyšlo, ale spíš taková propagační střela na Hrušku od Zajíčka.
20:45
Faltus je od začátku v pernamenci. Řekl bych, že jeho velké chvíle teprve přijdou.
20:01
Úvodní buly prostřední třetiny vyhrávají hosté. To se jim zatím velice daří. Ostatní herní věci pokulhávají.
20:00
20:00
Počet střela na branku v 1. třetině: Bulls - 9, FBS - 8.
20:00
19:20
Domácí uhasili oheň před vlastní brankou a jako velká voda se hnali do útoku. No špatná nahrávka tu povodeň zastavila.
18:37
Hostující trenér je velice nespokojený s hrou svých svěřenců a dává to velmi hlasitě najevo.
18:17
Zajíček se hned zapojil do útočné akce. No Svatoňova střela jen do bloku.
17:35
Svoboda dvakrát vystihl nahrávku Olomouce a ušetřil potřebné sekundy.
17:00
Hosté jsou na útočné polovině, ale jejich střely spíš ohrožují zadní mantinel.
16:08
Zajíček zatáhl za záchranou brzdu a půjde na dvě minutky za katr. Dokáží hosté snížit?
16:07
Vyloučen hráč Petr Zajíček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
15:30
Náznak přečíslení hostí, ale Papica poslal velmi kamarádskou nahrávku spoluhráči. Tak to skončilo v rohu.
15:10
Domácí pokračují v nastolené hře. Olomouc se velmi těžko hledá a prosazuje.
14:30
Mazáč to už měl do prázdné, ale Hruška to stihl vyrazit. Šubrt stál na pravém místě a přidává další branku Bulldogs.
14:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Šubrt, asistoval Filip Mazáč (4:1).
14:05
Zase někdo namazal hostím. Kdo to asi mohl být?
12:03
Vaverčák byl za bukem a Hruška byl na hrušce.
12:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Petr Zajíček (3:1).
11:40
Oba týmy jsou v plném. Tak a jde se hrát zase pořádně.
11:05
Zajíček vrací vedení na stranu Bulldogs.
11:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Zajíček bez asistence (2:1).
10:46
Po ztrátě míčku a špatném návratu Olomouc srovnává.
10:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Antonín Mikulík (1:1).
10:10
Zajímavý pohled na hřišti. Týmy hrají ve čtyřech.
09:36
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:36
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:05
Hra Bulldogs je velice klidná a promyšlená. Nikam nespěchají a vše si chtějí pořádně připravit. Snad to v těch jedenácti vydrží.
08:10
Hra Olomouce se teď trošku rozpadla a domácí měli možnost zvýšit svoje vedení.
07:31
Bulldogs sehráli už po několikáté stejný přechod do útoku. Teď se Vaverčákovi podařilo najít Veselovského, který otevírá skóre utkání.
07:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Veselovský, asistoval Petr Vaverčák (1:0).
07:08
Olomouc si proťukla po lajně. No jenže finální sehrávka se nepovedla. Dosud jsme nějakou obrovskou šanci neviděli.
05:40
Zbloudilý nához od hostí čapá Faltus. V zápětí Vitek prověřil Hrušku.
04:55
Teď jsme za brankou Olomouce viděla skoro zápasnický souboj Vaverčáka s jedním hostujícím obráncem. To sem nepatří.
04:40
Svoboda hledal krosem Zukala. Sice nahrávka změnila směr, ale Šubrt to zkusil z voleje. No ani to se neujalo.
03:55
Cink a gólošovi hostí bude chvíli zvoniz v uších po střele Svatoně.
03:15
Svatoň táhl kontr na branku hostí. Jeho střelecký pokus byl zblokován. No tak domácí rozehrávají v rohu.
02:35
Vitek to zkusil do modré. První zákrok zápasu pro brankáře Olomouce.
01:30
Bulldogs se pohlednou kombinací dostali na útočnou polovinu. Vaverčák to potom zazdil za kasou.
00:30
Hosté se pokusili o první útočnou akci. Ta skončila v rohu a Mazáč se dostává k rozehrávce.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Antonín Mikulík, Lukáš Vachutka, Jindřich Bernard, David Kotek, Tomáš Jelínek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Jakub Vitek, Filip Mazáč, Jan Svoboda, Adam Zukal, Petr Šubrt
00:00
Vítám všechny čtenáře u online psaného přenosu z 3. kola CE soutěže juniorů mezi Bulldogs Brno a FBS Olomouc.