3:0
2:1
- : -

Wizards SO Praha 10 - Prague Tigers B 7:1
6. Lucie Smutná, 11. Lucie Smutná, 26. Tereza Bastlová, 27. Adéla Valentová, 29. Adéla Valentová, 32. Dana Ujková, 38. Lenka Čiháková - 39. Anna Horáková; rozhodčí: René Gabesam - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Zvolská ? - Kamila Husarčiková ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:1;
45:00
40:56
Vyloučen hráč Kateřina Čambalová družstva Prague Tigers B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:06
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Anna Horáková, asistoval Denisa Kalousková (7:1).
37:02
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Lenka Čiháková bez asistence (7:0).
31:08
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Dana Ujková, asistoval Lucie Smutná (6:0).
30:08
Vyloučen hráč Simona Horáková družstva Prague Tigers B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:50
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Adéla Valentová z trestného střílení (5:0).
26:30
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Tereza Bastlová (4:0).
25:38
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Tereza Bastlová bez asistence (3:0).
15:00
15:00
10:19
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (2:0).
09:49
Trestné střílení družstva Wizards SO Praha 10 neproměnil Dana Ujková.
05:02
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Sára Vašková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Gabesam a Marek Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Martina Zvolská; hráči v poli: Karolína Doležalová, Sára Vašková, Adéla Valentová, Tereza Bastlová, Lucie Smutná