1:2
1:3
- : -

TEXAS LONGHORNS B - FBC YOUNG BOYS 2:7
23. Josef Adamík, 32. Jan Mucha - 9. Mirek Svoboda, 11. Mikuláš Žížala, 15. Tomáš Pažout, 18. František Pok, 25. David Václavík, 27. Martin Vacenovský, 31. Tomáš Pažout; rozhodčí: Karel Trnobranský - Jan Tůma; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jan Merta ? - Ondřej Štola ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3;
36:00
31:39
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Jan Mucha, asistoval Daniel Drake (2:7).
30:07
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Tomáš Pažout, asistoval Martin Vacenovský (1:7).
29:39
Vyloučen hráč Petr Kuška družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za špatné střídání.
26:01
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Martin Vacenovský, asistoval František Pok (1:6).
24:12
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil David Václavík, asistoval Jiří Hora (1:5).
24:00
24:00
22:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Josef Adamík, asistoval Bedřich Roskovec (1:4).
17:35
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil František Pok bez asistence (0:4).
14:23
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Tomáš Pažout, asistoval František Pok (0:3).
12:00
12:00
10:24
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Mikuláš Žížala, asistoval David Václavík (0:2).
08:16
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Mirek Svoboda, asistoval Mikuláš Žížala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Trnobranský a Jan Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC YOUNG BOYS: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Mirek Svoboda, Kryštof Rossmann, Mikuláš Žížala, Jiří Hora, David Václavík