0:3
1:6
- : -

TJ Sokol Dobříš - ACEMA Sparta Praha Blue 2:10
5. Jiří Brožík, 28. Matěj Vršecký - 12. Tomáš Plicka, 13. Lukáš Kubálek, 18. Lukáš Kubálek, 24. Antonín Ženatý, 28. Tomáš Plicka, 30. Tomáš Plicka, 32. Filip Majer, 32. Lukáš Kubálek, 35. Lukáš Kubálek, 36. Matyáš Rubeš; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Karel Vejvoda ? - Tomáš Nacházel ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:6;
35:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Matyáš Rubeš bez asistence (2:10).
34:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek, asistoval Tomáš Plicka (2:9).
31:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek, asistoval Adam Kopecký (2:8).
31:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Filip Majer, asistoval Tomáš Plicka (2:7).
29:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Tomáš Plicka, asistoval Adam Kopecký (2:6).
27:45
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Matěj Vršecký, asistoval Jiří Brožík (2:5).
27:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Tomáš Plicka bez asistence (1:5).
24:49
Jirka Brožík již nemusí na masáž ..u mantinelu dostal kompletní péči..
24:18
3.dějství započalo.. doufejme, že Dobříš zkusí zápas alespon trochu zdramatizovat
24:00
24:00
23:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Antonín Ženatý, asistoval Matyáš Rubeš (1:4).
23:20
Zákrok z kategorie byl trefen, perfektně se přemístil ..good job Karlos
22:50
Golmanem domácích neidentifikovaný předmět proltěl okolo tyčky...
..byl to míček
21:20
Raději vypneme ventilaci ..golman hostů by se mohl nachladit..není téměř vytížen..
19:20
Sparta volí taktiku bago..pohyb hráčů je malý, zato míček lítá..
17:32
Občasné útočné výpady domácích nekončí na úrodné půdě...
17:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek, asistoval Jakub Štuj (1:3).
15:39
Vyloučen hráč Josef Doležal družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
15:03
pokračujeme v trendu ze začátku utkání..
12:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek bez asistence (1:2).
12:49
Individuální akce skončila nekompromisním zakončením hráče 97
12:00
12:00
11:30
Rozjel se nám kolotoč vyloučených..snad se již brzy vrátíme k florbalu..
11:03
11:03
Vyloučen hráč Jakub Štuj družstva ACEMA Sparta Praha Blue na 2 minuty za nesportovní chování.
10:03
Vyloučen hráč Jakub Štuj družstva ACEMA Sparta Praha Blue na 2 minuty za vražení zády.
09:55
Vyloučen hráč Tomáš Jungmann družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost.
09:55
Zkrat hráče domácích , který rozhodně nechceme vidět na sportovních utkáních skončil pouze 2minutovým upozorněním..
09:52
Fantom Karlos Vejvoda drží neprůstřelnost..
09:15
Klid na míčku při rozehrávce Dobříše byl nemilosrdně ukončen tvrdým odebráním na mantinelu..
08:30
Kompaktnost obrany a Vejvoda..to je oč tu běží
06:45
Hra se nám trochu rozhýbala..útoky se střídají na obou stranách..
05:14
dobříšský povrch očividně rudým nesvědčí..již poněkolikáte sklouzl míček z čepele při střele
04:14
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jiří Brožík, asistoval Šimon Baláž (1:0).
04:14
Až nyní Jirka Brožíků! Ssamostatný průnik po levém mantinelu zakončil střelou 15 nad led!
04:00
Přesilovka zatím nevede k ohrožené branky hostů..
03:14
Vyloučen hráč Lukáš Kubálek družstva ACEMA Sparta Praha Blue na 2 minuty za sekání.
02:56
Sparta si zatím neví rady s perfektním brankářem ..
02:25
Vypadá to, že chvíle strávené na míčku budou nevyrovnané..

Sparta ho zatím jen tak nepůjčuje... Až nyní!
01:25
3 rychlé zákroky brankáře Sokola..obdivuhodně si s dorážkami poradi.
00:55
Kompaktní obrana podpořná brankářem Vejvodou přečkala první chvíle Sparťanského útočení.
00:01
Úvodní Buly vyhráli Sparťané.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha Blue:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš:
00:00
Dámy a pánové, vítáme Vás u dnešníh posledního utkání z domácího turnaje Sokola Dobříš.

Od nadcházejícího zápasu lze očekávat bojovný florbal, doufejme, že Dobříš vrhne všechny své síly k ubránění alespoň některých bodů v našem krásném městě.