0:2
- : -
FBS Olomouc

FAT PIPE Start98 Kunratice - FBS Olomouc 4:6
14. Daniel Senko, 26. Kryštof Šejnost, 31. Daniel Senko, 36. Jan Štefek - 18. Jan Mádr, 20. Lukáš Vachutka, 22. Antonín Mikulík, 24. Antonín Mikulík, 57. Martin Cupák, 57. Jindřich Bernard; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 26 - Jiří Kvapil 11; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:2;
Komentář domácích:
Probenděná první třetina. Nerozumím proč. Zároveň s nedůrazem a nekreativitou v našich speciálních situací nás stálo zápas.
Díky soupeři, který ukázal svoji kvalitu i v 10 lidech.
Komentář hostů Zehnula Pavel (Trenér):
Začátek utkání jsme byli více na míčku a povedlo se nám gólově odskočit. Soupeř poté ale přidal na tempu a svým vysunutým pressingem nám dělal velké problémy. Naštěstí jsme to ustáli a dokázali jsme vstřelit vítězné branky. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
58:17
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
56:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #17 Lukáš Vachutka (4:6).
56:44
Bernard a Vachutka vykombinovali obranu ve čtyřech do prázdné brány. Stav utkání 4:6.
56:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Martin Cupák, asistoval #6 Jan Mádr (4:5).
56:10
Cupák zpracoval míček v brankovišti, udělal kličku a poslal backhandem přízemní střelu, která propadla za brakáře Hnátka.
55:39
První olomouckou střelu při hře 4 na 4 skvěle likviduje brankář Hnátek.
54:52
Vyloučen hráč #18 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
54:52
Vyloučen hráč #82 Jakub Jurkulák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
54:52
Vyloučení na obou stranách na 2 minuty za hrubost.
52:45
Další střela hráču Startu prolétla jen těsně vedle vzdálenější tyče olomouckého brankáře Kvapila.
51:06
Domácí odolali náporu a poměrně bez problémů přestáli oslabení. Pokračujeme ve hře pět na pět.
50:03
Hráči Olomouce tlačí během přesilové hry na soupeře, zatím ale bez výsledku.
48:51
Vyloučen hráč #73 David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
48:51
D. Weigner se provinil sekáním a půjde si na 2 minuty sednout na trestnou lavici.
47:57
Další olomoucká střela končí za brankou Startu, Start rozehrává.
47:13
Brankář Hnátek se blýskl dalším skvělým zákrokem, když zlikvidoval nohou přízemní střelu soupeře.
46:36
Hráčům Startu se daří ve třetí části tlačit na soupeře, zatím ale bez gólu.
45:37
Další šance Startu, Kýr nahrával před bránu, kde se ale Kuzmovi mladšímu nepodařilo míček zpracovat a střela šla daleko od brány.
44:31
Brankář Hnátek předvedl rychlý přesun a předvedl další skvělý zákrok, kterým zneškodnil první olomouckou šanci třetí části.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
38:33
Další střela hráčů Startu, brankář Kvapil byl připraven a přízemní střelu zlikvidoval nohou.
37:55
Kuzma starší vyslal další střelu na branku soupeře, ale jeho střela končí za brankou.
35:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Jan Štefek, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (4:4).
35:47
Několikrát tečovaná střela J. Štefka nakonec skončila za zády olomouckého brankáře. Stav utkání 4:4.
34:58
Stejně jako v první části i v té druhé pomáhají hráči Startu svému gólmanovi efektivními bloky.
34:18
Hráči Startu ostřelují zeď za olomouckou bránou, teď se trefil D. Weigner.
32:06
Kuzma starší se vytočil do střely, ke gólu chyběly decimetry.
30:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #96 Ondřej Peterka (3:4).
30:03
Senko se ze zátahu trefuje přímo na zadní tyč. 3:4
29:50
Hnátek předvádí další výborný zákrok, kterým zneškodnil střelu Vachutky.
27:49
Viděli jsme olomoucký gól, kterému ale předcházel útočný faul, a proto se skóre nemění.
25:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #74 Kryštof Šejnost, asistoval #27 Filip Kovářík (2:4).
25:11
Kolářík si došel pro odskočený balónek a přihrál Šejnostovi před branku a ten již zvládl zakončit.

23:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #82 Jakub Jurkulák (1:4).
23:39
Mikulík dostal naservírováno před bránu a poslal balónek za záda brankáře Hnátka. 1:4

22:50
Kuzma starší se vydal sám na bránu, ale trefil pouze břevno.
21:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík bez asistence (1:3).
21:42
Mikulík propálil Hejtmánka i Hnátka a posílá tak svůj tým do dvougólového vedení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:12
20:00
19:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #12 Jindřich Bernard (1:2).
19:52
Vachutka po rychlé rozehrávce standartní situace posílá do vedení hosty.
19:15
Šejnostova střela backhandem skončila za brankou soupeře.
17:55
Hnátkovi vypadl balón a chvilku poskakoval na čáře, zvládl ho však včas zkrotit.
17:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr, asistoval #41 Antonín Mikulík (1:1).
17:48
Mádr dostal přihrávku před odkrytou bránu a nemýlil se. Stav utkání 1:1.
16:48
Duda hledal před brankou Kýra, ale soupeřova obrana byla pozorná.
14:52
Procházka prošel domácí obranou a snažil se jednoručně zakončit, Hnátek se ale blýskl dobrým zákrokem.
13:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #13 Jakub Kýr (1:0).
13:18
Senko si dokázal poradit se vzdušnou přihrávkou Kýra a otevírá skóre zápasu.
12:37
Hráči Startu dnes svému brankáři opravdu pomáhají, toto byl již několikátý blok.
10:43
A. Weigner se vytočil zpoza brány a snažil se překvapit brankáře, Kvapil pozorný.
09:44
Střela týmu FBŠ Olomouc po rozehrané standartní situaci skončila mimo bránu soupeře.
07:31
Rychlík se snažil zkrotit dlouhý pass, ale brankář Kvapil byl rychlejší.

06:41
V prvních minutách zápasu jsme neviděli žádné vyloženě gólové šance.
03:55
Šejnost si hodně věřil před vlastní bránou, přišel o míček, ale Hnátek uklidnil situaci.
01:49
Další střela týmu FBŠ Olomouc opět vykrytá brankářem Hnátkem.
00:41
První střelu utkání kryje brankář Hnátek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Jan Kopecký, Jan Procházka, Jindřich Bernard, Tomáš Jelínek, Lukáš Vachutka
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Aleš Weigner, Ondřej Peterka, Daniel Senko, Jakub Kýr, Matěj Duda
00:00
Vítáme vás na dnešním online přenosu zápasu 1. ligy juniorů, kde se utkají týmy FAT PIPE Start98 Kunratice a FBŠ Olomouc.