1:2
2:1
- : -

FbC Hradec Králové - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:4
5. Tommi Fiala, 8. Filip Rathouský, 13. Tommi Fiala, 24. Filip Rathouský, 35. Vítek Ryba, 45. Filip Rathouský - 15. Lukáš Hamerník, 16. Matěj Langr, 19. Filip Mašek, 44. Matěj Langr; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Erik Zoubek ? - Adam Stříteský ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:1;
45:00
44:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Rathouský bez asistence (6:4).
43:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Langr bez asistence (5:4).
42:23
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
34:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vítek Ryba bez asistence (5:3).
30:00
30:00
28:58
Vyloučen hráč Jan Lebeda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Rathouský, asistoval Elliot Festa (4:3).
18:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Mašek, asistoval Jindřich Anderle (3:3).
15:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Langr, asistoval Lukáš Hamerník (3:2).
15:00
15:00
14:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Lukáš Hamerník, asistoval Matěj Langr (3:1).
12:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tommi Fiala, asistoval Filip Rathouský (3:0).
09:48
Vyloučen hráč Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:29
04:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tommi Fiala, asistoval Vojtěch Vošický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: Jakub Kuzma, Vilém Špinka, Lukáš Hamerník, Jáchym Valenta, Matěj Langr
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Erik Zoubek; hráči v poli: Prokop Hanzlík, Šimon Bezpalec, Filip Brejcha, Matěj Kremeník, Vítek Ryba