1:0
2:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC Kutná Hora  6:4
1. Adam Bureš, 8. Adam Bureš, 12. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 22. Jakub Hart, 32. Matěj Hlaváč, 41. Adam Bureš - 5. Marek Trník, 12. Lukáš Martin, 31. Štěpán Novák, 39. Štěpán Indra; rozhodčí: Michal Roudenský - Jiří Blabolil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Matěj Němec ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 2:2;
45:00
42:51
Vyloučen hráč Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
40:40
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš bez asistence (6:4).
38:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpán Indra, asistoval Štěpán Novák (5:4).
36:30
Timeout FBC Kutná Hora
31:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matěj Hlaváč, asistoval Lukáš Mühlfait (5:3).
30:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpán Novák, asistoval Štěpán Indra (4:3).
30:00
30:00
21:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Lukáš Mühlfait (4:2).
20:59
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
11:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Jakub Beil (3:2).
11:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac bez asistence (3:1).
08:12
Vyloučen hráč Jakub Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
07:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Lukáš Mühlfait (2:1).
04:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Trník, asistoval Lukáš Martin (1:1).
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jiří Blabolil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora :
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský