1:1
3:4
- : -

PSN Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:7
35. Marek Hozman, 49. Tobiáš Hejda, 51. Vojtěch Panuška, 53. Vojtěch Panuška - 2. Jakub Seibert, 19. Jan Zoufalý, 36. Jan Zoufalý, 52. Jan Zoufalý, 58. Marek Korych, 59. Tomáš Červinka, 60. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:5; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Buzík 11 - Dominik Hanuš 28; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: "Do našeho tempa jsme se bohužel dostali až ve třetí třetině. Do té doby nerozehraný, bojácný výkon plný nepřesností a spálených šancí. Věřím, že zítra se předvedeme v jiném světle. Gratuluji soupeři."
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Šáchy: "Od nás dnes ospalý výkon, mírně jsme se probouzeli v průběhu utkání. Udělali jsme spoustu chyb, o kterých víme a musíme se z nich poučit. Samozřejmě jsme ale rádi za 3 body, které se tu budou každému získávat velmi těžko. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
59:59
Na závěr tu máme ještě jednu tyčku.
59:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (4:7).
59:21
Pužman nahrává před branku, kde Zoufalý pohotově zakončuje.
58:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Jakub Seibert (4:6).
58:52
2 na 1. Seibert posílá přihrávku na volného Červinku, který zakončuje do odkryté brány.
57:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Seibert (4:5).
57:21
Korych se prosazuje po zemi k tyči a posílá Boleslav do vedení.
56:56
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:56
Vyloučen hráč Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
56:30
Sekání a další odložené vyloučení - Boleslav v 6.
55:56
Panuška a další tyčka dnešního zápasu.
55:41
Hejda od mantinetlu - Hanuš opět vyráží.
54:20
Tatran tuto přesilovku pojal s velkým klidem.
53:00
Vyloučen hráč Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
52:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Jakub Pluhař (4:4).
52:26
Pluhař vytahuje míček z obrany, nahrává na volného Panušku, který z hrany malého brankoviště zakončuje.
51:40
Obrovská šance Tatranu. Málem jsme měli vyrováno.
51:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Tomáš Červinka (3:4).
51:08
Zoufalý se od mantinelu prosazuje k zadní tyči.
50:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Lukáš Macháček (3:3).
50:01
Panuška z téměř nulového úhlu pálí a vyrovnává.
49:01
Hozman v podobné situaci jako Hejda před chvílí. Tentokrát Hanuš chytá.
48:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Hejda bez asistence (2:3).
48:26
Hejda ze středu neomylný.
48:15
Domácí teď zasypali Hanuše sérií střel.
47:20
Domácí se snaží z obrany rozehrát. Ovšem Boleslav moc prostoru nedává.
43:33
Kuchyňa pálí od mantinelu. Hanuš chytá.
43:18
Vyloučen hráč Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
42:05
Korych natahuje na polovině a posílá bombu na Buzíka.
40:48
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
40:10
Třetina skoro ani nezačala a  už tu máme odložené vyloučení a Boleslav bez brankáře.
40:00
40:00
39:42
Tatran si posílá  míček okolo, Krejčí střílí - bohužel trefuje pouze tyčku.
38:45
Malhocký si nabíhá do velkého brankoviště, kde dostává přihrávku. Bohužel netrefuje zařízení.
37:57
Macháček nahazuje před branku, Hozman se netrefuje tak, jak by si přál.
36:55
Hozman od mantinelu střílí a Hanuš jen těsně míček vyráží.
36:43
Vyloučen hráč Tomáš Červinka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
36:15
Boleslav trochu zklidňuje hru a drží míček na své polovině.
35:23
Kudrna a jeho nebezpečná střela z velkého brankoviště.
35:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý z trestného střílení (1:3).
34:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Šimon Vavroušek (1:2).
34:19
Hozman vybírá z rohu, střílí na bližší tyč a proměňuje.
33:20
Hejda dostává míček na polovinu a střílí.
31:57
Domácí si posílají míček rychle od florbalek. Kún střílí.
31:33
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Lukáš Macháček.
30:04
Procházka natahuje na polovině. Míček letí nad.
28:39
Vavroušek označkoval tyčku.
28:04
Čelakovský probíhá s míčkem hřiště, míček prohazuje v běhu pod Hanušem, míček bohužel branku míjí.
25:47
Vavoušek Pluhař předvedli ukázkové přihraj a běž. Nicméně Hanuš chytá.
24:38
Boleslav v plném počtu a ihned se tlačí do branky. Nejprve blokuje střelu Vavroušek, pak si připisuje zákrok Buzík.
23:15
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
23:03
Odložené vyloučení, Boleslav zkouší hru bez gólmana.
22:28
Vyloučen hráč Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
22:08
Domácí si teď několika přihrávkami vyťukali Boleslav, bohužel střela nesedla tak, jak by měla.
21:04
Standardka hostů u mantinelu - střela  a Buzík se musí pořádně natáhnout, aby tento míček chytil.
20:21
Pluhař natahuje a ze středu střílí. Hanuš vyráží.
20:01
Buly pro Boleslav.
20:00
20:00
Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 3.
20:00
19:37
Buzík a jeho další zákrok.
18:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (0:2).
18:07
Buzík si nejprve připisuje parádní zásah. Ovšem Zoufalý pohotově zasahuje před brankou a posouvá míček mezi tři tyče.
17:41
Krejčí nabíhá na střed, kde dostává přihrávku. Obrovská šance pro Tatran.
16:43
Korych střílí - Buzík vyráží. Červnika ještě zkouší dorážku, ovšem ani ta nevyšla.
16:21
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:20
Korych v oslabení získává míček a ihned se přesouvá do útoku. Bohužel přestřeluje.
13:30
Domácí točí míček okolo. Pretl zakočnuje - Hanuš je však připraven.
12:42
Vyloučen hráč Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
12:35
Odložené vyloučení, Tatran zkouší hru v 6.
10:55
Boleslavší obránci na míčku hledají prostor na přihrávku.
09:20
Domácí teď uzamkli Boleslav na polovině.
07:20
Další střela, tentokrát v podání Hozmana.
07:12
Tatran teď kontroluje hru. Vavroušek ze středu zakončuje, zařízení však netrefuje.
04:57
Standardka Tatranu u mantinelu. Bohužel střela končí v bloku.
03:32
Čelakovský a jeho freestyle - Hanuš však chytá.
02:19
Zoufalý zachytil krosovku a ihned jde do střely - míček letí nad.
01:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Tomáš Vorel (0:1).
01:12
Standardka hostů. Seibert střílí trefuje břevno, míček se odráží dolů a vyskakuje ven. Nicméně brankovou čáru překračuje.
00:01
Buly pro Tatran, který se ovšem ihned ocitá pod tlakem a Buzík musí zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Tomáš Červinka, Marek Korych, Jan Zoufalý
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Šimon Vavroušek, Vojtěch Panuška, Jakub Pluhař, Marek Hozman, Lukáš Macháček