0:2
1:6
- : -

FBC SLOVÁCKO - Fbc Topgal Šternberk 3:12
9. Adam Buček, 13. Radim Zálešák, 45. Radim Zálešák - 5. Petr Marghold, 11. Dominik Papica, 12. Tomáš Papica, 14. Petr Marghold, 24. Martin Robert Horry, 26. Petr Marghold, 38. Petr Marghold, 40. Dominik Papica, 40. Břetislav Obšil, 41. Petr Marghold, 43. Martin Mikolajek, 43. Martin Mikolajek; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ema Čechová ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 2:4, 0:2, 1:6;
45:00
44:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Martin Rokyta (3:12).
42:21
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Petr Marghold (2:12).
42:17
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Dominik Papica (2:11).
40:55
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Martin Mikolajek (2:10).
40:20
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.
39:57
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil Dennis Zlámal.
39:50
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Břetislav Obšil, asistoval Tomáš Papica (2:9).
39:15
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Martin Mikolajek (2:8).
37:58
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold bez asistence (2:7).
30:00
30:00
25:52
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Dominik Papica (2:6).
23:06
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Robert Horry, asistoval Martin Mikolajek (2:5).
21:32
Vyloučen hráč Maxmilián Čech družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
20:31
Trestné střílení družstva Fbc Topgal Šternberk neproměnil Martin Mikolajek.
18:08
Vyloučen hráč Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
13:57
12:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Radim Zálešák, asistoval Michael Christov (2:3).
11:07
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Tomáš Papica, asistoval Břetislav Obšil (1:3).
10:24
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica bez asistence (1:2).
08:42
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Dennis Zlámal (1:1).
04:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk:
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Tomáš Tuhý, Adam Buček, Marek Janča, Adam Hájek, Ondřej Gajdůšek