1:5
0:7
- : -

Viking TJ Kobylisy - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 3:13
11. Jakub Matoušek, 12. Matěj Hubička, 20. Daniel Roubík - 14. Štěpán Hendrych, 20. Jonáš Kudrna, 21. Jonáš Kudrna, 25. Filip Kohút, 25. Tomáš Vorel, 26. Jonáš Kudrna, 31. Jonáš Kudrna, 33. Vojtěch Čížek, 33. Jonáš Kudrna, 34. Petr Špaček, 37. Filip Kohút, 42. Petr Špaček, 43. Jan Venera; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský 38 - Aleš Kopal 13; po třetinách: 2:1, 1:5, 0:7;
45:00
42:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jan Venera, asistoval Filip Kohút (3:13).
41:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Petr Špaček, asistoval Tomáš Vorel (3:12).
37:00
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hra bez hokejky.
36:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Filip Kohút, asistoval Jan Venera (3:11).
33:08
Timeout Viking TJ Kobylisy
33:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Petr Špaček, asistoval Filip Kohút (3:10).
32:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Jakub Šourek (3:9).
32:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Vojtěch Čížek, asistoval Matěj Výtvar (3:8).
30:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Štěpán Hendrych (3:7).
30:00
30:00
25:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Martin Feigl (3:6).
24:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Tomáš Vorel, asistoval Matěj Výtvar (3:5).
24:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Filip Kohút, asistoval Petr Špaček (3:4).
20:49
19:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Daniel Roubík, asistoval Marek Dostál (3:2).
19:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Tomáš Volovik (2:2).
15:00
15:00
13:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Štěpán Hendrych, asistoval Jonáš Kudrna (2:1).
12:20
Vyloučen hráč Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání.
11:34
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matěj Hubička, asistoval Tadeáš Rychetský (2:0).
10:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Tomáš Volovik, Štěpán Hendrych, Martin Feigl, Jakub Šourek, Jonáš Kudrna